Hesaplama Araçları

Vücut kitle indeksi, ideal kilo, metabolizma hızı ve bel kalça oranı hesaplama araçları ile sizde durumunuz hesaplayın önlem almaya başlayın.

Hesaplama araçları ile ideal kilonuzu öğrenebilir veya beden kitle indeksi ile kilo durumunuza göre hangi sınıfta olduğunuz kolayca görebilirsiniz. Böylece eğer fazla kilolarınız varsa bu kiloların artması için önleme almaya başlayabilirsiniz.

Sağlıklı bir hayat için özellikle vücut kitle indeksinizi hesaplayıp hangi sınıfta olduğunuz görün. Beden kitle indeksiniz eğer fazla kilo veya obez sınıflarında ise bir an önce normal kilolu sınıfa geçmek için önlem almanızı öneriyoruz. Eğer sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız mutlaka diyetisyen desteği almalısınız.

Özellikle obez sınıfta yer alıyorsanız mutla diyetisyen desteği alıp, diyetisyen denetiminde dengeli bir şekilde ideal kilonuza ulaşmak için çabalamalısınız. Kulaktan dolma bilgiler ve şehir efsaneleri ile bir an önce zayıflamaya çalışırsanız sağlığınızı tamamen kaybetmeyle karşılaşabilirsiniz. Bu örnekler birçok kez yaşanıyor ve ana haberlere konu olmaktadır. Özellikle zayıflamak için alınan ilaçlar sağlığınızı tehdit edebilir böyle bir karar veriyorsanız bir diyetisyen denetiminde bu işi yapmanız her zaman daha doğrudur.

Sağlıklı Beslenmeye Hemen Başla

Formu doldur ve diyetisyen desteği ile ideal kilona ulaş!

Sağlıklı ve Kalıcı Kilo Ver