Kıyma   Yağlı, Çiğ Kaç Kalori

Kıyma Yağlı, Çiğ Kaç Kalori

254 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim
Gram

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Kıyma Yağlı, Çiğ" Protein, Niacin (B3), Vitamin B12, Selenyum, Çinko için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Kıyma Yağlı, Çiğ" yüksek Doymus Yağ A., Kolestrol nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

25 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.34
2.34
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%0 %72 %28
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

254 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Çiğ kıyma kaç kalori? Kıyma kalori kıyma kalorisi, kıyma kaç kalori? 1 yemek kaşığı kıyma kaç kalori? Çiğ kıyma kalori, 1 tabak kıyma kaç kalori? 1 kaşık kıyma kaç gram kalori? Dana kıyma kaç kalori? 100 gr kıyma kaç protein?


Bütün bunların yanı sıra kilo vermek ve sağlıklı bir bedene kavuşmak için kendinize sağlıklı beslenme programı oluşturmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye adım atmak için online diyetisyenlerimiz tarafından sizin için hazırlanmış online diyet imkanlarından faydalanabilirsiniz. Şimdi zayıflamaya başlamak için size özel hazırlanmış uygun online diyet ücreti ile online diyet satın alabilirsiniz. (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)


Kıyma fiyatları, kıyma fiyatı, kıyma kilosuna göre değişiklik gösterir. 1 kg kıyma fiyatı, 1 kilo kıyma fiyatı 2020, 40-50 civarındadır.


Kıyma tarifi, kıyma yemekleri, kıymalı yemekler, kıymalı makarna, kıymalı pide gibi tarifler arıyorsanız ve kıymadan ne tür kıyma yemekleri yapabilirsiniz, kıyma nasıl kavrulur, kıyma sote nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap olarak '' Besinler Kaç Kalori '' Kısmından hem yemek tarfileri hem de besin kalorilerine bakabilirsiniz.

Dana Kıyma (%14-%20 Yağ) kg #30054577 | CarrefourSA

  • *Alerjen: Kıyma Yağlı, Çiğ içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle