Kırmızı Biber Çiğ Kaç Kalori

Kırmızı Biber Çiğ Kaç Kalori

31 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Kırmızı Biber Çiğ" Lif, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin K, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Vitamin B6, Folat, Pantotenik Asit, Mangan, Potasyum, Fosfor, Magnezyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

76 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

4.44
4.44
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%78 %9 %13
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

31 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Kırmızı Tatlı Biber Çiğ kaç kaloridir? Kırmızı Biber Kalori, Kapya Biber Kalori, Kırmızı Kapya Biber Kalori, Kapya Biber Kalorisi, Kapya biber kaç kalori? 100 gram Kırmızı Biber besin değerleri nelerdir?


Günün diğer öğünleriyle uyum içerisinde olan, böylece tüketmekten keyfi aldığınız ekmek arası tavuk döner gibi sevdiğiniz gıdaları da tüketebildiğiniz bir yandan da kalori dengenizi sağlayan, kilo vermek için online diyetisyenler tarafından size özel hazırlanmış online diyet listesine ulaşmak için tıklayın (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!).


Kırmızıbiber nasıl yazılır? Yaygın kullanımın aksine kırmızıbiber birleşik yazılmaktadır.


Kırmızı Kapya Biber Kalori, Kapya Biber Kilo Yapar Mı? Kırmızı Biber Diyette Yenir Mi? Közlenmiş Kırmızı Biber Kilo Aldırır Mı?

  • Kapya biber kalorisi düşük bir besindir ayrıca diyette tüketilmesi önerilir. Kırmızı biber diyet yemekleriyle harika lezzetler çıkarabilirsiniz. Közlenmiş kırmızı biber kilo aldırmaz.

Kırmızı Biber Faydaları - Közlenmiş Kırmızı Biberin Faydaları - Kapya Kırmızı Biber - Tatlı Kırmızı Biber Faydaları

  • Kırmızı biber antioksidan zenginidir.
  • Yüksek lif içerir. Bu sayede kabızlığı önler.
  • Kemik kas ağrılarını giderir.
  • Sinüzite iyi gelir ve bronşları açar.
  • Vücuttaki yağı enerjiye çevirerek kilo vermeyi kolaylaştırır.

Közlenmiş biber salatası nasıl yapılır? közlenmiş biber salata yapımı, közlenmiş biber salatası kalori için tıklayın.Kırmızı biber közleme şeklinde tüketimi yaygındır. Ayrıca kırmızı biber salatası yapabilir, kırmızı  biber mezesi veya kırmızı biber çorbası hazırlayıp tüketebilirsiniz. Kırmızı biber dolmasını ise denemeden geçmeyin deriz. Kırmızı biber turşusu çok yaygındır ve kırmızı biber dolması kolay bir yemek tarifi olup çok lezzetlidir. Şimdiden afiyet olsun :)


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!).


  • 1 su bardağı, dilimlenmiş Kırmızı Biber Çiğ 46.19 kcal 149.00 Gram
  • 1 adet Kırmızı Biber Çiğ 24.80 kcal 80.00 Gram
  • 2 adet Kırmızı Biber Çiğ 49.60 kcal 160.00 Gram
  • *Alerjen: Kırmızı Biber Çiğ içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle