Hailey Bieber’in Kesin Diyet Ve Egzersiz Rutini

Hailey Bieber’in Kesin Diyet Ve Egzersiz Rutini
Fiziğinin iyi genetiğin bir sonucu olduğunu öne sürse de, 22 yaşındaki modelin formda kalmak için çok çalıştığı biliniyor.
Bu sayfadaki linklere tıklayıp gezinirseniz biz de bir şeyler kazanabiliriz. Destekleriniz için Teşekkür ederiz. 

Hailey Bieber'ın son derece güzel fiziğe sahip olduğunu inkar etmek mümkün değil.

 

Fiziğinin iyi genetiğin bir sonucu olduğunu öne sürse de, 22 yaşındaki modelin formda kalmak için çok çalıştığı biliniyor.

 

Bieber fiziksel ve zihinsel sağlığına dikkat etmek için oldukça dikkatli bir yaklaşıma sahip görünüyor.

 

Burada, Baldwin'in günlük diyet ve egzersiz rutini hakkında söylediği her şeyi, tam olarak nasıl sağlıklı ve güçlü kaldığını yediklerinden antrenmanlarına kadar anlattık.

 

Egzersiz: Sıcak Pilates ve Sıcak Yoga

 

"Yaklaşık iki yıldır sıcak Pilates yapıyorum. Önce Brooklyn'de bir yere gitmeye başladım ve daha sonra burada LA'da bir süredir gittiğim yeri keşfettim." 

 

Şaşırtıcı cilt faydaları olduğunu itiraf ediyor.

 

"Sıcak yoga yaptığınızda kaslarınız daha esnek ve daha kolay geriliyor. Ben de çok uzun zamandır sıcak yoga hayranıyım." dedi.

 

“Ter döküyorsunüz, yüzünüz domates gibi kızarıyor sonraysa cildinize iyi geliyor! Bayıldım! diye ekledi.

 

 

Egzersiz: Güçlü Bir Gövde İçin Kuvvet Antrenmanı

 

Pilates bir yana, Baldwin, gövdesini güçlü ve karnını biçimli tutmak için egzersizlerine kuvvet antrenmanı da ekledi.

 

Genellikle Camila Marrone'nin yanında spor yaparken, bel bölgesini adeta bir heykel traş gibi spor kullanarak şekillendirdiğini görmek beni çok etkilemişti. Bunu compound egzersiz yaparak bir kaç kas grubunu aynı anda çalıştırarak başarıyordu. Bunun dışında dead lifts, komando dansı, mekik ve tek bacak deadlift de yapıyordu.

 

Dengeli Bir Diyet

 

Çoğunlukla Baldwin, protein ve sebzelere öncelik verirken işlenmemiş yiyecekleri tercih ederek dengeli bir diyet izler.

 

2016 röportajında Baldwin, standart kahvaltısının "genellikle yumurta veya yulaf ezmesi, bir çeşit sağlıklı protein veya bir smoothie" olduğunu, öğle yemeğinde ise tipik olarak "salata, balık, ızgara sebzeler veya belki de bir sandviç" olduğunu belirtti.

 

Elle us dergisine göre Baldwin'in akşam yemekleri genellikle öğle yemeklerine çok benzer olur. Çoğunlukla glutensiz makarna yada tavuk yemeyi tercih eder.

 

Ayrıca daha önce glutenden, etten kaçınmayı ve en az olacak şekilde süt tükettiğini itiraf etti. “Çünkü sadece bu şekilde yediğimde daha iyi hissediyorum." dedi

 

Ara Sıra Detoks

 

Sık sık yapmasa da, Baldwin genellikle moda haftası gibi büyük olaylardan önce, detoks yaptığından açıkça bahsetti.

 

“Şu anda günde birkaç kez bir protein içeceği hazırlayıp sonra çok sıkı bir diyet yapmak zorunda olduğum 10 günlük metabolik temizlik detoksundayım” dedi.

 

Kaçamak Günleri

 

Diyeti oldukça sağlıklı olmasına rağmen, Baldwin ara sıra kaçamak yaparak en sevdiği yiyeceklerle kendini şımartmayı sever : "çizburger ve patates kızartması".

 

"Kaçamak günlerinde, ilk istediğim şeyi yiyeceğim. Bu benim kuralım. Bu yüzden uyanırsam ve krep istersem, krep yiyeceğim. Eğer öğle veya akşam yemeği için bir çizburger istiyorsam çizburger veya kızartma istersem kızartma yiyeceğim " dedi.

 

Zihinsel Sağlık Molaları

 

Fiziksel olduğu gibi zihinsel sağlığına da özen göstermeye adamış olan Baldwin, endişe ile devam eden mücadelelerini yönetmesine yardımcı olacak bir dizi olumlu alışkanlığa sahiptir.

 

Nisan 2019'da Glamour ile yapılan bir röportajda Baldwin, kendini topraklanmış hissetme ihtiyacı duyduğunda, biraz uyuduğunu, müzik dinlediğini veya bazı basit ayak işleri yaptığını açıkladı.

 

"Uyuklamaktan hoşlanıyorum. Dürüst olmak gerekirse, uyurken küçük çocukları anlıyorum. Bu gerçekten yararlı ve iyi hissettiriyor. Bir dakikamı ayırıp biraz müzik dinlemeyi de seviyorum "dedi.

 

"Bence her iki taraf için de 'Hey, kendime bir saat ayırmam lazım' diyebilmek önemli. Ben aslında ayak işlerini yürütmekten zevk alıyorum. Markete ya da eczaneye gitmeyi seviyorum. Bu benim için garip bir terapötik şey, normal hissetmek bana yardımcı oluyor. ” 


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!)


Görüşünüzü Paylaşın
Ziyaretçi Görüşleri

Bu yazı hakkında henüz bir yorum yapılmadı.

Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.

Soru ve görüşleriniz bizim için değerledir. Sorun ve görüşlerinizi iletmenizden memnuniyet duyarız.

Benzer Yazılar

Diyetisyen Misin?

Kategoriler