Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt Kaç Kalori

Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt Kaç Kalori

16.67 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Yağ Kitle İndeksini Biliyor Musun?

New Life B12 Plus 60 Tablet

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt" Protein, Vitamin A, Vitamin D, Riboflavin (B2), Vitamin B12, Pantotenik Asit, Selenyum, Çinko, Potasyum, Fosfor, Magnezyum, Kalsiyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

57 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

5.00
5.00
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%57 %3 %40
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

16.67 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt Kaç Kalori

Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt kaç kaloridir, 100 gram Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.

  • Tall (orta boy) Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt 56.68 kcal 340.00 Gram
  • Grande (büyük boy) Starbucks, Caffe Misto, Yarım Yağlı Süt 75.52 kcal 453.00 Gram
Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle