Çubuk Kraker, Tuzlu Kaç Kalori Çubuk Kraker, Tuzlu gluten içerir.

Çubuk Kraker, Tuzlu Kaç Kalori

418 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Çubuk Kraker, Tuzlu" Thiamin (B1), Folat, Mangan için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Çubuk Kraker, Tuzlu" yüksek Sodyum nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

28 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

1.70
1.70
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%72 %19 %9
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

418 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Tuzlu çubuk kraker kaç kalori? Tuzlu çubuk kraker Kalorisi, tuzlu çubuk kraker kalori. Ülker çubuk kraker kalori 32 gr. 1 paket çubuk kraker kaç kalori? 1 adet tuzlu çubuk kraker kaç kalori? Sade Tuzlu çubuk kraker kaç kalori? Ülker tuzlu çubuk kraker kalorisi. Ülker tuzlu kraker kalori. 100 gram Çubuk Kraker, Tuzlu içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


Kilo vermek için diyet listesi araştırıyor ve hızlı kilo verme yolları deneyip duruyorsanız online diyetisyenlerden size özel online diyet listesi satın almak için tıklayabilirsiniz (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)Ülker Tuzlu Çubuk Kraker 64 G - Migros


Diyette Çubuk Kraker Yenir Mi? Çubuk Kraker Diyette Yenir Mi? 1 Paket Çubuk Kraker Kaç Dilim Ekmek? Ülker Tuzlu Çubuk Kraker Kilo Aldırır Mı?

  • Ülker tuzlu çubuk kraker kalorisi yüksek bir besindir. Diyetteyken tüketilmesi önerilmez fakat porsiyonuna dikkat ederseniz, sık tüketmedikce kilonuza yansımaz. 1 paket çubuk kraker 2 dilim ekmeğe eşittir.


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!).


Teze Mis | Çıtır Kraker

  • 1 adet çubuk kraker Çubuk Kraker, Tuzlu 4.18 kcal 1.00 Gram
  • 10 adet çubuk kraker Çubuk Kraker, Tuzlu 40.13 kcal 9.60 Gram
  • 1 paket çubuk kraker Çubuk Kraker, Tuzlu 167.20 kcal 40.00 Gram
  • *Alerjen: Çubuk Kraker, Tuzlu içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle