Zayıflamayı Başarmış İnsanlardan Tavsiyeler

Zayıflamayı Başarmış İnsanlardan Tavsiyeler
Zayıflamayı başaranların hikayelerini dinlediğimizde çok zor gibi gelemiyor bende yapabilirim diyoruz, ancak işin püf noktası süreklilik biz bunu kaçırıyoruz.

Evde tek başına çılgınca dans etmekten, aburcuburdan vazgeçmek gibi yaşantınızda yapacağınız basit değişikliklerin kilo vermenize nasıl destek olacağını görmeye ne dersiniz.

 

Yaşantını Birazcık Değiştirin 

 

Çok tanıdık bir hikaye gibi gelecek ama her gün her kaloriyi sıkılmadan yorulmadan saymak gerçekten büyük bir onurdur. Bu onura nail olun, ama hemen nail olun yani ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi olacak. Çünkü ofiste canın sıkıldı bir latte aldın yanına bir biskrem derken hoppalaaa diyet çöp oldu. Saysan dikkat edersin, unutmazsın en azından o kurabiyelerin sana bir akşam yemeğine mal olacağını bildiğinden daha dikkatli olursun.

 

Bunun aslında daha kolay bir yolu var daha sağlıklı atıştırmalıklar tercih edebilirsiniz ve inanın bana bu zayıflamanızı inanılmaz derecede hızlandırabilir.

 

Cidden inanılmaz bizim 15 kg 20 kg 60 kg vermiş kişilerle yaptığımız röportajlarda şunu fark ettik ki hayatlarında yaptıkları ve sahip çıktıkları basit birkaç değişiklik onlara çok olumlu sonuçlar sağlamış. Haydi bir kaçını beraber inceleyelim.

 

 

Ben eskiden haftada en az 9 kez dışarıda yerdim. Ofiste öyle yemeklerini ve akşamları yemek pişirme üşengeçliyle yemeği dışarıdan söylerdik. Bekar evi sonuçta artık haftada bir kere çıkıyorum. Burger yemek yerine tavuk göğsü yiyorum ve bir ayda 8 kg verdim.

 

mehmet y*****

 

 

Ben hedefime marketten aldığım aburcuburu keserek ulaştım. Şöyle ki eğer canım cips çikolata veya tatlı istiyorsa kendime diyordum ki en uzaktaki markete yürüyerek gidip alacaksın. Açıkçası üşengeçlik beni zayıflattı ve bu durumdan çok mutluyum.

 

Yasemin Ş*****

 

 

Benim kahvaltılarım çok sağlamdı kime sorsam bana derdi ki kahvaltıda sorun yok istediğin kadar yiyebilirsin. Akşam 6’dan sonra yemeği bırakıyordum. Bende böyle yapıyordum ama bir gelişme göremiyordum daha sonra bir diyetisyen desteği aldım. Artık kahvaltıda aldığım kaloriyi sadece 300 kaloriyle sınırladım sağlıklı bir haşlanmış yumurta kızarmış ekmek ve biraz peynir domates yiyorum 5 ayda tam 23 kg verdim. 

 

Hamza T******

 

 

Ben günde 10 dk 15 dk spor yapmaya çalışıyordum. Zayıflamak için değil belim ağrıyordu ofiste hareketsizlikten dolayı. Youtube'da gördüğüm hareketleri uygulamaya devam ettim kaç kilo verdiğimi bilmiyorum ama ağrılarım yok ve zayıfladığımı hissedebiliyorum.

 

Abdulhamit T*****

 

 

Ben sigarayı bıraktım ve anında spora yazıldım. Sporun verdiği hazla kendime hakim olabildim 3 ayda 18 kg verdim. Yapmanız gereken tek şek istikrarlı olabilmek ısrarcı olursanız zaten istediğiniz vücut içinizde sizi bekliyor.

 

Yusuf S****

 

 

Ben buzdolabımı temizledim çok zordu benim için. Abimin Almanya’dan getirdiği çikolatalar, dondurmalar ve kurabiyeler hani atsam bir daha kolay kolay bulamayacağım şeyler.  Zor oldu ama sonunda hepsini attım başarmıştım. Artık daha iyi gıda seçimleri yapmaya başladım. Tüm hayatımdaki en zayıf halimdeyim iki çocuk doğurmadan önce bile bu kadar zayıf değildim. Herkese tavsiye ediyorum atın pişman olmayacaksınız.

 

Hanife O****

 

 

Her akşam iş arkadaşlarımızla yemeğe gidiyorduk. Sohbet edip keyfimize bakıyorduk. Sonra aramızda Muhammed dedi ki spora başlayalım. Artık akşamları patsocu yerine spora hep beraber gidiyoruz. Bir yıl oldu hala bazen patsocuya gidiyoruz ama haftada 3-4 kez spora gitmeye dikkat ediyoruz. Bir yıl oldu ve tam 21 kilo verdim.  

 

Veli Y*****

 

 

Telefonumu bana enerji veren müziklerle doldurdum. Sonra bunun beni sporda daha etkili kıldığını düşünüyorum. Bütün listemi değiştirdim yabancı müzik dinlemeye başladım. 2 ayda 4 kilo verdim herkese tavsiye ederim. :)

 

Deniz S*****

 

Görüşünüzü Paylaşın
Ziyaretçi Görüşleri

Bu yazı hakkında henüz bir yorum yapılmadı.

Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.

Soru ve görüşleriniz bizim için değerledir. Sorun ve görüşlerinizi iletmenizden memnuniyet duyarız.

Diyetisyen Misin?

Kategoriler

Instagram Akışı