Yeşil Çay, Poşet Kaç Kalori

Yeşil Çay, Poşet Kaç Kalori

1 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Yeşil Çay, Poşet" Protein, Vitamin C, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Vitamin B6, Mangan, Demir, Bakır, Potasyum, Magnezyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

49 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

5.00
5.00
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%0 %0 %100
Karbonhidrat Yağ Protein

1 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Yeşil Çay, Poşet kaç kaloridir, 100 gram Yeşil Çay, Poşet içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


Yeşil Çay Yapımı - Yeşil Çay Demleme


Yeşil çay içmek, yeşil çay sodası içmek lezzetlidir. Ama yeşil çayın tek kullanım alanı bu değildir. Yeşil çay maskesi, yeşil çay kolonyası gibi kullanım alanları da mevcuttur. Yeşil çayı kimi hiç sevmezken kimi insan bayılır, hatta yeşil çay diyeti bile yaparlar. 


Yeşil Çay Nedir?


Yeşil çay günümüzün popüler çaylarından biridir. Camellia Sinensis yapraklarından yapılır ve oksidasyon işleminden geçmez.


Malzemeler

 • 1 bardak su
 • 1 yemek kaşığı yeşil çay
 • 4-5 damla limon suyu
 • 1 tane çubuk tarçın
 • Tatlandırmak isterseniz 1 çay kaşığı balYeşil Çay Nasıl Yapılır?


 1. 1 bardak suyu kaynatın, ocaktan alın. 
 2. 1 yemek kaşığı yeşil çay ekleyin. 
 3. İçerisine limon suyu, çubuk tarçın ve limonu da ekleyerek sağlıklı ve lezzetli bir yeşil çay hazırlayın. 
 4. Günde 2-3 bardaktan fazla yeşil çay içmek önerilmemektedir.


Afiyet olsun :)


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!). • 1 büyük fincan Yeşil Çay, Poşet 1.78 kcal 178.00 Gram
 • 1 büyük kupa Yeşil Çay, Poşet 2.37 kcal 237.00 Gram
 • *Alerjen: Yeşil Çay, Poşet içerir.

Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle