Yeşil Çay, Poşet Kaç Kalori

Yeşil Çay, Poşet Kaç Kalori

1 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Yağ Kitle İndeksini Biliyor Musun?

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Yeşil Çay, Poşet" Protein, Vitamin C, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Vitamin B6, Mangan, Demir, Bakır, Potasyum, Magnezyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

49 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

5.00
5.00
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%0 %0 %100
Karbonhidrat Yağ Protein

1 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Yeşil Çay, Poşet kaç kaloridir, 100 gram Yeşil Çay, Poşet içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


  • 1 büyük fincan Yeşil Çay, Poşet 1.78 kcal 178.00 Gram
  • 1 büyük kupa Yeşil Çay, Poşet 2.37 kcal 237.00 Gram
Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle