Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori Sucuklu Kaşarlı Tost Tarifi gluten içerir.

Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori

310.28 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Yemek İçeriği

310.28 kcal 100 Gram
Tüm Yemek: 605.05 kcal 195 Gram (g)
# Yemek İsmi Miktar Kalori
1 Ekmek 105 Gram 280.35 kcal
2 Kaşar Peyniri Taze 45 Gram 158.85 kcal
3 Sucuk Isıl İşlem Görmemiş 40 Gram 130 kcal
4 Tereyağ 5 Gram 35.85 kcal


Günün diğer öğünleriyle uyum içerisinde olan, böylece tüketmekten keyfi aldığınız karışık tost gibi sevdiğiniz gıdaları da tüketebildiğiniz bir yandan da kalori dengenizi sağlayan, kilo vermek için online diyetisyenler tarafından size özel hazırlanmış online diyet listesine ulaşmak için tıklayabilirsiniz (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!).


Tam ekmek arası karışık (kaşarlı sucuklu) tost 390 grama karşılık gelir ve 1210 kaloridir. Miktar kısmından 390 gram girerek tam ekmek kaşarlı sucuklu tostun tüm besin değerlerini görebilirsiniz.


Karışık Tost Tarifi - Sucuklu Kaşarlı Tost Tarifi Nasıl Yapılır?

Karışık Tost İçindekiler

 • 4 dilim tost ekmeği
 • 4 dilim kaşar peyniri
 • 8 dilim sucuk
 • 1 çay kaşığı tereyağı
Sucuklu Kaşarlı Tost Tarifi İçin Püf Nokta: Tost makinesinin iyice ısınmasını bekleyin.


Kilo verme sürecinde kalori hesabı önemlidir. Özellikle hızlı kilo verdiren diyetler kalori ve besin açısından aşırı kısıtlayıcıdır. Bu nedenle besin eksikliklerine ve sağlık sornlarına neden olur. Ancak sevdiğiniz yiyecekleri gönül rahatlığıyla tüketirken kilo vermek için online diyetisyenlerin sizin için hazırladığı online diyet listesini satın alabilirsiniz (Şimdi Değilse Ne Zaman?).


Karışık Tost Nasıl Yapılır? Karışık Tost Yapımı - Karışık Tost Yapılışı - Sucuklu Kaşarlı Tost Nasıl Yapılır?

 1. Tost makinesini iyice ısıtın.
 2. 2 dilim ekmek, 2 dilim kaşar ve 4 dilim sucuğu alın.
 3. Ekmeklerinin üzerini kapatıp, hafifçe bastırın.
 4. Pişerken üzerine tereyağı sürün, kızarana kadar pişirin. 


Afiyet olsun :)


Ayvalık tost tarifi, ayvalık tost nasıl yapılır? Ayvalık tost ekmeği ve ayvalık tost malzemeleri ve ayvalık tostu kalorisi için tıklayın.

Sucuklu tost tarifi, sucuklu tost kalorisini öğrenmek için tıklayın.


Kaşarlı Tost kilo Aldırır Mı?

 • Kaşarlı tost kalorisi yüksek bir besindir özellikle yağ kullanılmışsa. Tek bir kaşalı tost tüketmek kilo aldırmaz ancak sık sık tüketilirse kilo almanıza sebep olabilir.

Tost Makinesi Nasıl Temizlenir?

 • Tost makinesini temizlemenin bir kaç yolu vardır. Bunlar, bir bezle silmek, bulaşık detarjanıyla yıkamak, suda bekletmek ve tahta çubuklarla temizlemek gibi.

Sucuklu kaşarlı tost kaç kalori? Sucuklu kaşarlı tost kalorisi 310.28 kcal


Eğer böyle kaşarlı sucuklu tosttan sıkıldıysanız ve farklı karışık tost çeşitleri arıyorsanız eğer kavurmalı mantarlı tost, yumurtalı tost, pastırmalı tost, ıspanaklı enginarlı tost gibi değişik bir sürü tost tarifi hazırlayabilirsiniz.


Karışık tost fiyatları almak istediğiniz mekana ve kullandıkları malzemeler göre değişiklik gösterecektir. 10 lira civarında bir fiyata karışık tost satın alabilirsiniz. Karışık tost resmi görünce canınız çekeceği için şimdiden üzgünüz...


Tost nasıl yapılır diye sorduktan sonra tost makinesi fiyatlarını da merak ediyor olabilirsiniz. sizin için bir kaç tost makinesi fiyatlarını derledik.
Arzum tost makinesi fiyatı, 200-400 arası değişmektedir.
Karaca tost makinesi fiyatı, 250-700 civarındadır.
Tefal tost makinesi fiyatı, 400-3.000 arasındadır.

Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama çayları deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız kilo verme konusunu profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)

Püf noktaları ile çıtır çıtır kaşarlı Sucuklu Tost Tarifi - Ev Lezzetleri - Kahvaltılık tarifler - YouTube

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Yarım Ekmek Karışık Tost" Protein, Vitamin A, Selenyum, Mangan için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Yarım Ekmek Karışık Tost" yüksek Sodyum nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

35 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.08
2.08
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%36 %46 %18
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

310.28 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori

Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori? Tost Kaç Kalori? Karışık Tost Kalori, Karışık Tost Kaç Kalori? Sucuklu Kaşarlı Tost Kalori, Yarım Ekmek Tost Kaç Kalori? Yarım Tost Kaç Kalori? Karışık Tost Besin Değeri, 100 gram Yarım Ekmek Karışık Tost içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir?

 • 1 porsiyon Sucuklu Kaşarlı Tost Tarifi 605.05 kcal 195.00 Gram
Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle