Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori Yarım Ekmek Karışık Tost gluten içerir.

Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori

310.28 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Yemek İçeriği

310.28 kcal 100 Gram
Tüm Yemek: 605.05 kcal 195 Gram (g)
# Yemek İsmi Miktar Kalori
1 Ekmek 105 Gram 280.35 kcal
2 Kaşar Peyniri Taze 45 Gram 158.85 kcal
3 Sucuk Isıl İşlem Görmemiş 40 Gram 130 kcal
4 Tereyağ 5 Gram 35.85 kcal


Günün diğer öğünleriyle uyum içerisinde olan, böylece tüketmekten keyfi aldığınız karışık tost gibi sevdiğiniz gıdaları da tüketebildiğiniz bir yandan da kalori dengenizi sağlayan, kilo vermek için online diyetisyenler tarafından size özel hazırlanmış online diyet listesine ulaşmak için tıklayabilirsiniz (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!).


Tam ekmek arası karışık (kaşarlı sucuklu) tost 390 grama karşılık gelir ve 1210 kaloridir. Miktar kısmından 390 gram girerek tam ekmek kaşarlı sucuklu tostun tüm besin değerlerini görebilirsiniz.


Karışık Tost Tarifi 

Karışık Tost İçindekiler

  • 4 dilim tost ekmeği
  • 4 dilim kaşar peyniri
  • 8 dilim sucuk
  • 1 çay kaşığı tereyağı
Püf Nokta: Tost makinesinin iyice ısınmasını bekleyin.


Karışık Tost Nasıl Yapılır? Karışık Tost Yapımı - Karışık Tost Yapılışı


  1. Tost makinesini iyice ısıtın.
  2. 2 dilim ekmek, 2 dilim kaşar ve 4 dilim sucuğu alın.
  3. Ekmeklerinin üzerini kapatıp, hafifçe bastırın.
  4. Pişerken üzerine tereyağı sürün, kızarana kadar pişirin. 


Afiyet olsun :)


Eğer böyle kaşarlı sucuklu tosttan sıkıldıysanız ve farklı karışık tost çeşitleri arıyorsanız eğer kavurmalı mantarlı tost, yumurtalı tost, pastırmalı tost, ıspanaklı enginarlı tost gibi değişik bir sürü tost tarifi hazırlayabilirsiniz.


Karışık tost fiyatları almak istediğiniz mekana ve kullandıkları malzemeler göre değişiklik gösterecektir. 10 lira civarında bir fiyata karışık tost satın alabilirsiniz. Karışık tost resmi görünce canınız çekeceği için şimdiden üzgünüz...


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama çayları deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız kilo verme konusunu profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)

*Bu Yemek 1 Kişilik

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Yarım Ekmek Karışık Tost" Protein, Vitamin A, Selenyum, Mangan için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Yarım Ekmek Karışık Tost" yüksek Sodyum nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

35 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.08
2.08
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%36 %46 %18
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

310.28 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori

Yarım Ekmek Karışık Tost Kaç Kalori? Tost Kaç Kalori? Karışık Tost Kalori, Karışık Tost Kaç Kalori? Sucuklu Kaşarlı Tost Kalori, Yarım Ekmek Tost Kaç Kalori? Yarım Tost Kaç Kalori? Karışık Tost Besin Değeri, 100 gram Yarım Ekmek Karışık Tost içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir?

  • 1 porsiyon Yarım Ekmek Karışık Tost 605.05 kcal 195.00 Gram
Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle