Yağda Izgara Tavuk Sakatat Kaç Kalori

Yağda Izgara Tavuk Sakatat Kaç Kalori

277 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Yağda Izgara Tavuk Sakatat" Protein, Vitamin A, Riboflavin (B2), Niacin (B3), Vitamin B6, Vitamin B12, Folat, Pantotenik Asit, Selenyum, Demir, Çinko, Fosfor için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Yağda Izgara Tavuk Sakatat" yüksek Kolestrol nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

56 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

3.06
3.06
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%6 %45 %48
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Protein'dan geliyor.

277 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Yağda Izgara Tavuk Sakatat Kaç Kalori

Yağda Izgara Tavuk Sakatat kaç kaloridir, 100 gram Yağda Izgara Tavuk Sakatat içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.

  • 1 su bardağı, dilimlenmiş Yağda Izgara Tavuk Sakatat 401.65 kcal 145.00 Gram
  • *Alerjen: Yağda Izgara Tavuk Sakatat içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle