Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış Kaç Kalori

Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış Kaç Kalori

198 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış" Protein, Vitamin D, Vitamin K, Niacin (B3), Vitamin B12, Selenyum, Fosfor için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış" yüksek Sodyum nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

34 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

3.10
3.10
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%0 %39 %61
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Protein'dan geliyor.

198 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış Kaç Kalori

Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış kaç kaloridir, 100 gram Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.

  • 1 su bardağı Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış 289.08 kcal 146.00 Gram
  • *Alerjen: Ton Balığı Taze Yağda Kızarmış içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle