Taylor Swift'in Kesin Diyet Ve Egzersiz Rutini

Taylor Swift'in Kesin Diyet Ve Egzersiz Rutini
Swift'in formda kalmak için ne yaptığını, zihinsel sağlığını düzeltmek için kullandığı araçları ve onlarsız yapamadığı yemek zevklerini inceliyoruz.
Bu sayfadaki linklere tıklayıp gezinirseniz biz de bir şeyler kazanabiliriz. Destekleriniz için Teşekkür ederiz. 

Taylor Swift birçok yeteneğe sahip bir kadın. İnanılmaz bir şarkıcı-söz yazarı, anlayışlı bir iş kadını.

 

Swift'in formda kalmak için ne yaptığını, zihinsel sağlığını düzeltmek için kullandığı araçları ve onlarsız yapamadığı yemek zevklerini inceliyoruz.

 

Egzersiz: Dansa Dayalı Kardiyo

 

Egzersiz açısından 'BBS yöntemi', yüksek yoğunluklu dans temelli kardiyoyu ağırlık hareketleri ve hafif dambıl ile birleştirerek uygular.

 

Egzersiz: Koşu

 

Koşmak sadece Swift için bir egzersiz biçimi değil, müzik dinleme ve çevresini keşfetme şansıdır.

 

“Benim için koşmak, bir sürü yeni şarkıyı keşfetmek ve ritmine koşmakla ilgili.

 

Diyet: Dengeli Bir Yaklaşım

 

Diyet söz konusu olduğunda Swift, hafta boyunca sağlıklı beslenmeye odaklanırken, hafta sonu daha ılımlıdır, böylece dengeli bir yaklaşım benimser.

 

"Hafta boyunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, bu salata, yoğurt ve sandviç anlamına geliyor. " Dedi. Siz Taylor Swift Diyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

"Şekerli içecek yok. Daha hafif tutmaya çalışıyorum. Onlara ihtiyacım olmayan yerlerde çok fazla kural oluşturmayı sevmiyorum. Bizim için neyin iyi olduğunu biliyoruz. "

 

"Bir hamburger ve patates kızartması severim, dondurmayı çok severim ve kurabiye pişirmeyi severim. Aslında her şeyi pişirmeyi severim."

 

 

Diyet: Ara Sıra Tatlı Atıştırmalık

 

Tatlı hayranı olan Swift, kendini tatlı pişirerek şımartmayı sever. Özel günlerde  "Tanıdığım herkes için balkabağı ekmeği pişirip zencefilli pekmezli kurabiye, sıcak çikolata ve chai yapıyorum."

 

En sevdiği yemek?yumurtalı kokteyl ile Chai şeker kurabiye. Ayrıca, canı çektiği zamanlarda etrafta taze pişmiş bir yiyecek olmazsa diye tarçın ruloları ve kurabiye hamuru stokladığını söyledi.

 

Diyet: Kahve

 

Bbir röportajda Swift, günlük olarak Starbucks'a gittiğini itiraf etti ve "hafta içi vanilya latte" ve "hafta sonları baharatlı balkabağı latte" tercih ettiğini açıkladı.

 

Kısa bir süre sonra da  vazgeçmek üzere olduğu bir alışkanlık olmadığını söyledi. "Buradaki nokta, sevdiğim şeyleri tüketmeyi asla kesmem, yani Starbucks."

 

Diyet: Bol Su

 

Bol miktarda su içmenin kararlı bir savunucusu olan Swift, vücudun su ihtiyacının son derece bilincinde olduğunu söyledi.

 

"Odamda çok fazla su var. Çünkü günde on şişe su içiyorum." dedi.

 

Seyahat ve Ruh Sağlığı

 

Fiziksel sağlık bir yana, şarkıcı ruhsal sağlığına da öncelik veriyor, elbette şarkı yazabilmesi için bu önemli.

 

"Küçük yaştan itibaren, ne zaman acı hissedersem, 'Tamam, bunu okuldan sonra yazabilirim' diye düşünürdüm şeklinde anlattı.

 

"Reddedilme, üzüntü ya da yalnızlık gibi bir şey acıtıyorsa sevinçliysem ya da aşık olduysam, kendime 'Bu konuda bir şarkı yazabilir miyim, nasıl hissettiğimi anlatabilir miyim?" diyorum.

 

Swift, "Sağlıklı bir hafta olup olmadığına dair içsel bir ölçüt tutuyorum" diyerek olumsuz iç konuşmaları uzak tutmak için düzenli olarak kendisini kontrol ettiğini açıkladı.


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!)


Görüşünüzü Paylaşın
Ziyaretçi Görüşleri

Bu yazı hakkında henüz bir yorum yapılmadı.

Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.

Soru ve görüşleriniz bizim için değerledir. Sorun ve görüşlerinizi iletmenizden memnuniyet duyarız.

Benzer Yazılar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Kategoriler