Tatlı Patates Dondurulmuş Pişmiş Kaç Kalori

Tatlı Patates Dondurulmuş Pişmiş Kaç Kalori

100 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Tatlı Patates Dondurulmuş Pişmiş" Vitamin A, Vitamin C, Vitamin B6, Mangan, Bakır, Potasyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

51 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.36
2.36
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%92 %1 %7
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

100 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Tatlı Patates Dondurulmuş Pişmiş kaç kaloridir, 100 gram Tatlı Patates Dondurulmuş Pişmiş içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


  • 1 su bardağı, küp küp Tatlı Patates Dondurulmuş Pişmiş 176.00 kcal 176.00 Gram
Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle