Sütlü Çikolatalı Yer Fıstığı Draje Kaç Kalori

Sütlü Çikolatalı Yer Fıstığı Draje Kaç Kalori

526 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim
Gram

Yağ Kitle İndeksini Biliyor Musun?

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

Kötü: "Sütlü Çikolatalı Yer Fıstığı Draje" yüksek Doymus Yağ A. nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

16 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

1.79
1.79
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%37 %53 %10
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

526 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Sütlü Çikolatalı Yer Fıstığı Draje Kaç Kalori

Sütlü Çikolatalı Yer Fıstığı Draje kaç kaloridir, 100 gram Sütlü Çikolatalı Yer Fıstığı Draje içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.

    Diyetisyen Misin?

    Harcanan Kalori Hesaplama

    Sitene Ekle