Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta Kaç Kalori

Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta Kaç Kalori

143 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta" Protein, Vitamin D, Riboflavin (B2), Vitamin B12, Pantotenik Asit, Selenyum, Fosfor için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta" yüksek Sodyum, Doymus Yağ A., Kolestrol nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

37 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.53
2.53
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%2 %62 %36
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

143 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta kaç kaloridir, 100 gram Sıçak Suda Pişirilmiş Yumurta içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


  • 1 büyük Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta 71.50 kcal 50.00 Gram
  • *Alerjen: Sıcak Suda Pişirilmiş Yumurta içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle