Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) Kaç Kalori

Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) Kaç Kalori

17 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun)" Lif, Protein, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin K, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Vitamin B6, Folat, Pantotenik Asit, Mangan, Demir, Bakır, Çinko, Potasyum, Fosfor, Magnezyum, Kalsiyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

83 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

5.00
5.00
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%62 %14 %24
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

17 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) Kaç Kalori

Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) kaç kaloridir, 100 gram Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.

  • 1 su bardağı Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) 21.08 kcal 124.00 Gram
  • 1 su bardağı Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) 19.21 kcal 113.00 Gram
  • *Alerjen: Sakız Kabağı (Yaz Yeşil Uzun) içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle