Omlet Yumurta Kaç Kalori

Omlet Yumurta Kaç Kalori

154 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Omlet Yumurta" Protein, Vitamin A, Riboflavin (B2), Vitamin B12, Pantotenik Asit, Selenyum, Fosfor için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Omlet Yumurta" yüksek Doymus Yağ A., Kolestrol nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

40 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.37
2.37
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%2 %70 %28
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

154 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Omlet Yumurta kaç kaloridir, 2 yumurtalı omlet kaç kalori? 1 tane yağda yumurta kaç kalori? Tereyagli omlet kaç kalori? Yumurta kalori 100 gram Omlet Yumurta içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


Kilo vermem durdu, hızlı kilo vermek istiyorum diyorsanız fakat girdiğiniz zayıflama kampları pek etkili olmuyorsa eğer, sağlıklı şekilde kilo vermek için online diyetisyenlerden size özel hazırlanan diyet listesini satın alabilirsiniz (Hadi Zayıfla!)


Diyette omlet yenir mı diye merak ediyorsanız cevabımız, elbette yenir. Diyet omlet önerilerinden sade omlet tarifini sizlere vermiş bulunmaktayız. Doyurucu diyet omlet, fit omlet nasıl yapılır öğrenmek için okumaya devam edin.


Omlet Kaç Kalori | Besin Değeri | Diyet & Egzersiz | Diyetkolik


Doyurucu Diyet Omlet Tarifi - Diyet Omlet Sade - Kilo Aldırmayan Omlet Tarifi

Fit Omlet Nasıl Yapılır İçin Malzemeler

  • 2 yumurta
  • 1 çorba kaşığı zeytinyağı
  • 1 çay kaşığı tuz

Kilo Aldırmayan Omlet Tarifi Nasıl Yapılır? Fit Omlet Nasıl Yapılır? Omlet Nasıl Yapılır? Omlet Yapılışı

  1. Yumurtaları bir kaseye kırıp tuz ile birlikte çırpmaya başlayın.
  2. Zeytinyağını tavaya alıp iyice kızdırın ve çırptığınız omleti tavaya boşaltın.
  3. İki yüzünü yakmadan pişirin.


Afiyet Olsun :)


Bütün bunların yanı sıra kilo vermek ve sağlıklı bir bedene kavuşmak için kendinize sağlıklı beslenme programı oluşturmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye adım atmak için online diyetisyenler tarafından sizin için hazırlanmış online diyet imkanlarından faydalanabilirsiniz. Şimdi zayıflamaya başlamak için size özel hazırlanmış uygun online diyet ücreti ile online diyet satın alabilirsiniz. (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)

Diyet Omlet Tarifi Nasıl Yapılır


  • 1 yemek kaşığı Omlet Yumurta 23.10 kcal 15.00 Gram
  • 1 büyük Omlet Yumurta 93.94 kcal 61.00 Gram
  • 1 porsiyon Omlet Yumurta 84.70 kcal 55.00 Gram
  • *Alerjen: Omlet Yumurta içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle