Margot Robbie'nin Tam Diyet Ve Egzersiz Rutini

Margot Robbie'nin Tam Diyet Ve Egzersiz Rutini
Her şey tutarlılık ile ilgilidir.
Bu sayfadaki linklere tıklayıp gezinirseniz biz de bir şeyler kazanabiliriz. Destekleriniz için Teşekkür ederiz. 

Her şey tutarlılık ile ilgilidir.

 

Hollywood'un en çok yönlü aktrislerinden biri olan Margot Robbie, zorlu antrenmanlara ve diyetlere yabancı değil. Sence ben, Tonya ve Suicide Squad gibi filmler için seçilmeyi nasıl başardı?

 

Rolünün fiziksel olarak yorucu olup olmadığına bakılmaksızın, kadınlar sağlıklı görünümünü korumak ve gerekirse bir rol için bile titiz bir diyete ve egzersiz rutini uyguyor. Robbie, neredeyse tüm doymuş yağları ve işlenmiş gıdaları diyetinden yasaklamanın yanı sıra, kıskanılacak fiziğini rekor bir sürede elde etmek için ağırlıklar, antrenmanlar ve bol miktarda kardiyo içeren sıkı bir egzersiz rejimini takip ediyor.

 

Margot Robbie'nin Egzersiz Rutini Nedir?

 

Etkileyici kariyeri boyunca Robbie, bol miktarda fiziksel olarak aşırı aktif rollerde yer aldı.

 

Bununla birlikte, Oscar adayı olan Tonya filmi için, Robbie şimdiye kadar yaptığı en yoğun eğitim rejimlerinden birine maruz kaldı ve kesinlikle işe yaradı.

 

Buz pateni dışında (filmde buz pateni yapıyor) spor salonunda kas oluşturmak için bolca zaman içerdiğini, çoğunlukla ağırlık çalışıp çok sayıda mekik çektiğini söyledi. 

 

Film için yapmak zorunda olduğu paten hareketleri nedeniyle Robbie, bir buz patencisinin güçlü ama kıvrak fiziğini oluşturmasına yardımcı olacak bol miktarda bacak ve karın egzersizi eğitimi aldı. Çekim sırasında her gün yüz mekik tamamladığını da belirtti.

 

Robbie haftada sadece beş gün çalışsa da, egzersiz seanslarının her birinin dört saat sürüyor bu yüzden fiziği kesinlikle sürpriz değil.

 

2015 yılında Suicide Squad'daki Harley Quinn rolü için Robbie, boks, yoğun bacak ve popo egzersizlerini uyguladı.

 

Margot Robie’nin spor antrenörünün anlattığına göre yüksek ağırlıklı ve az set sayılarıyla çalışmışlar. Kalçalarını sıkılaştırıp popoyu dikleştirmek için ayak bileklerine bağladığı ağırlıkları kullanmışlar. Bunun dışında pilates yapmış herkesin bildiği temel hareketler de günlük rutinlerinin içindeymiş. Bu şekilde bacakların kenarlarını da sıkılaştırabiliyorlar. Pilates yaparken dikkat ettikleri nokta çok set hafif ağırlıklar kullanmakmış. Bu egzersizler sayesinde göbeği sıfırlayıp göbeğinden kasıklarına kadar ulaşan muhteşem iki çizgi oluşturabilmişler.

 

Hecker, Robbie'nin role olan bağlılığından çok etkilendiğini ve yorulmadan mümkün olan en iyi fiziği elde etmeye çalıştığını söyledi.

 

"O tam bir askerdi. Vücudunun tam da bu kadar kısa sürede görünmesini istediği biçime dönüştüğünü görmek çok tatmin ediciydi."

 

Margot Robbie'nin Diyeti Nedir?

 

Robbie, rahat bir yaşam tarzına iyi ve gerçekten aşina olmasına rağmen yine de, bir oyuncu olarak kariyerinde rolleri için formda kalması ve sıkı bir diyetlere bağlı kalması gerekebiliyor.

 

Rollere hazırlanırken Robbie tüm doymuş yağlar, fast foodlar, şekerli içecekler ve çikolataları diyetinden temizliyor, ara sıra bir veya iki kadeh şarap içinse kendine izin verebileceğini söyledi. 

 

Ayrıca, kahvaltıda yulaf lapası ve yeşil bir smoothie, öğle yemeği için salata ve limonlu tavuk, akşam yemeği için pişmiş sebzeli balık (tercihen ton balığı) içeren işlenmemiş yiyecekler ve  protein açısından zengin diyetler yapıyor.

 

Diyetlerine sadık kalması için baskı altına olduğu kadar, geçmişte sık sık kaçamak yiyecekler yediğini ve bu konuda uzun bir listeye sahip olduğunu söyledi.

 

 "Yemek yemezsem perişan olurum. Her gün sadece salata ve herhangi bir içecek içemem. Bunu yapamam." "Çok iyi bir diyet rutinim yok. Kızartmalar, hamburgerleri severim. Ama bir bikiniye girmek zorunda kalırsam, üç gün boyunca havuç çubukları tüketirim. Çikolata, waffle ve patates diyetimi oluşturan ana besin grupları. " Ya aşırı tüketiyor ya hiç tüketmiyorum.

 

Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!)


Görüşünüzü Paylaşın
Ziyaretçi Görüşleri

Bu yazı hakkında henüz bir yorum yapılmadı.

Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.

Soru ve görüşleriniz bizim için değerledir. Sorun ve görüşlerinizi iletmenizden memnuniyet duyarız.

Benzer Yazılar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Kategoriler