Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli Kaç Kalori

Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli Kaç Kalori

521 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli" Mangan için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

23 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

1.80
1.80
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%31 %59 %10
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Yağ'dan geliyor.

521 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli kaç kaloridir, Lifalif müsli bar kuruyemişli kaç kalori? Eti Lifalif Bar kalori, Lifalif müsli kalori, Eti lifalif musli bar kalorisi, Lifalif müsli bar kaç kalori? 100 gram Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


Bütün bunların yanı sıra kilo vermek ve sağlıklı bir bedene kavuşmak için kendinize sağlıklı beslenme programı oluşturmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye adım atmak için online diyetisyenler tarafından sizin için hazırlanmış online diyet imkanlarından faydalanabilirsiniz. Şimdi zayıflamaya başlamak için size özel hazırlanmış uygun online diyet ücreti ile online diyet satın alabilirsiniz. (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)


Lifalif musli bar kalorilerini, Lifalif müsli bar bitter kaç kalori, Lifalif müsli bar kuru meyveli kalori ve daha fazla kalorisini öğrenmek istediğiniz besinleri '' Besinler Kaç Kalori'' Sayfamızdan bakabilirsiniz.Eti Lifalif Kuruyemişli Yulaf Bar 35 G - Migros


Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli İçindekiler, Lifalif Bar İçindekiler:

Yulaf ezmesi %36, yer fıstığı %17,3, zeytinyağı, fındık %9,1, tam buğday gevreği, hurma özü, elma suyu konsantresi, badem %4, tereyağ, tuz.

Gluten içerir

  • 1 bar Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli 182.35 kcal 35.00 Gram
  • *Alerjen: Lifalif Müsli Bar Kuru Yemişli içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle