Kırmızı Fasulye Pişmiş Kaç Kalori

Kırmızı Fasulye Pişmiş Kaç Kalori

127 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Kırmızı Fasulye Pişmiş" Lif, Protein, Vitamin K, Thiamin (B1), Folat, Mangan, Demir, Bakır, Potasyum, Fosfor, Magnezyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

57 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

2.45
2.45
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%70 %3 %27
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

127 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Kırmızı Fasulye Pişmiş kaç kaloridir, kırmızı fasulye besin değeri, meksika fasulyesi kaç kalori? 1 yemek kaşığı meksika fasulyesi kaç kalori? Meksika fasulyesi kalori, kırmızı fasulye besin değeri nedir? 100 gram Kırmızı Fasulye Pişmiş içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


Meksika fasulyesi ve kırmızı fasulye aynı mı? Evet, kırmızı fasulye aslında Meksika fasulyesidir. Kırmızı fasulye ne işe yarar? Kırmızı fasulye nedir? Kırmızı fasulye ile ne yapılır? Kırmızı fasulye salatası nasıl olur? Kırmızı fasulye konservesinden salata nasıl yapılır?  Kırmızı fasulye salatası tarifi için okumaya devam edin.
DiyetAsistan Onaylı Tarif!

Meksika Fasulyesi Tarifi, Kırmızı Fasulye Tarifi

Meksika Fasulyesi Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet meksika fasulyesi konservesi
 • 5 dal yeşil soğan
 • 2 adet közlenmiş biber
 • Yarım demet dereotu
 • 1 adet kornişon salatalık turşusu
 • Tuz
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Yarım limonun suyu

Meksika Fasulyesi Nasıl Yapılır?

 1. Meksika fasulyeleri yıkayıp suyunu süzün.
 2. Yeşillikleri ince ince doğrayın.
 3. Kornişon turşuyu ve közlemiş biberleri küp küp doğrayın.
 4. Tüm malzemeleri bir kaba alıp üzerine tuzu, limonu ve yağı ekleyip harmanlayın.
 5. Servis tabağına aktarıp servis edebilirsiniz.


Afiyet Olsun...


Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayabilirsiniz (Hadi Zayıfla!). • 1 su bardağı Kırmızı Fasulye Pişmiş 224.79 kcal 177.00 Gram
 • 1 yemek kaşığı Kırmızı Fasulye Pişmiş 13.97 kcal 11.00 Gram
 • *Alerjen: Kırmızı Fasulye Pişmiş içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle