Gigi Hadid'in Tam Diyet Ve Egzersiz Rutini - Gigi Hadid Diyeti

Gigi Hadid'in Tam Diyet Ve Egzersiz Rutini - Gigi Hadid Diyeti
Gigi Hadid başarılı bir süper modeldir ve fiziğini nasıl koruduğunu bilmek sizlere ilham kaynağı olacaktır.
Bu sayfadaki linklere tıklayıp gezinirseniz biz de bir şeyler kazanabiliriz. Destekleriniz için Teşekkür ederiz. 

Süper model fiziğine nasıl ulaşabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 

Gigi Hadid'den daha uygun bir süper model bulmak zor olurdu. Gigi Hadid'in yaşı 25'tir. Gigi Hadid boyu 1.78 cm, Gigi Hadid kilosu 58'dir. Gigi Hadid makyajsız, Gigi Hadid estetiksiz fark etmez başarılı bir süper modeldir ve fiziğini nasıl koruduğunu bilmek ilham kaynağı olacaktır.

 

Üç kez Victoria's Secret Fashion Show'da yürüyen Hadid, formda kalmak için yoğun bir rutin izliyor. Boks, ağırlık çalışması ve voleybolu en sevdiği antrenman olarak sayıyor.

 

Bir fitness bağımlısı olduğunu itiraf eden Hadid, antrenörü Rob Piela'nın Kadın Sağlığı'na verdiği röportajda egzersiz rutinlerini değiştirmenin ne kadar güçlü bir etkiye sebep olduğunu biliyor : "Kimse aynı şeyi tekrar tekrar yapmak istemiyor ve meydan okumayı seviyorlar. Bu nasıl hissettiğine bağlı olarak işler. Tutarlılık anahtardır. "

Beklendiği gibi, Hadid aynı zamanda minimal karbonhidratlı temiz, protein ağırlıklı bir diyete sadık kalıyor. Geçmişte birçok kez burgerlere olan sevgisini makul bir şekilde paylaşmasına rağmen, ünlü "Zinde kalmak için işlenmemiş gıdalar yemek var, aklı başında kalmak için burger var." demiştir.

 

 

Diyet - Gigi Hadid Diyet Listesi

 

Birçok süper modelde olduğu gibi, Gigi bir protein hastasıdır ve yağsız bir fizik geliştirmek için bol miktarda diyetine dahil eder.

 

Süper model Harper'ın BAZAAR US'ine kolay hazırlandığı için çırpılmış yumurta ve tost sevdiğini söyledi. Ayrıca Gigi Hadid sevgilisi sayesinde de kahvaltı rutinine yenilikler katmış "Erkek arkadaşım, İngiliz olduğu için kahvaltısında fasulye var bu yüzden son zamanlarda fasulye de yedim".

 

En sevdiği salata roka ve parmesan peynirini bol miktarda içeren bir roka salatası, ve onun en sevdiği atıştırmalık, salam, cips, humus, havuç ve meyveler.

 

Pek çok model, kafeini sağlıkları için atlamayı, tüketmemeyi açıkça tartıştı. Ancak Hadid, günün geçmesi için kahveye olan bağımlılığını uzun süre önce açıkladı. Kahve kesinlikle bağımlılık yapan bir içecek.

 

Hadid'in kolay hazırlanan yiyecekleri sevdiğini biliyoruz. Ancak süper model olduğu için genellikle bir iş konu olduğunda vücudunu şekillendirmesi gerekmekte ve fazla kiloyu atmak için smoothies içmeyi tercih ediyor.

 

Pek çok modelin diyetinde bir miktar oruç tutma yöntemi olmasına rağmen, Hadid, aç kalmanın asla fiziksel sağlığınız veya akıl sağlığınız için hiçbir zaman geçerli bir seçenek olmadığı konusunda açıktı.

 

2016'da SELF ile konuşan Hadid, "Eğer süt, ekmek ve yumurta yoksa, o zaman başa çıkamam." Dedi.

 

Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!)


Egzersiz / Spor

 

Gigi yediklerine çok dikkat etmiyor gibi gözükse de, acısını parkta kardiyo yaparak ve fitness salonlarında fazlasıyla çıkartıyor.

 

New York'ta Gotham Spor Salonu'na katılan Hadid'in antrenörü egzersiz programını birçok alternatif antrenmanla dolduruyor. Ancak en sevdiği aktivite Candice Swanepoel gibi diğer VS kızlarına benzer şekilde bokstur.

 

SELF ile yaptığı röportajda, Gigi'nin antrenörü Rob Piela şöyle dedi: "Gigi boksu seviyor, bu yüzden onu birçok antrenmanına ekliyoruz."

 

"Boks size uygun değilse, onu başka bir kardiyo aktivitesi için değiştirebilirsiniz. Her zaman ip atlamayı sevdim - bacaklar için harika - ya da tercih ederseniz koşabilirsiniz."

 

"Sadece kalp atış hızınızı sürekli yükseltmek istiyorsunuz".

 

Piela, Hadid'in antrenmanlarından birini SELF ile paylaştı ve "üç dakikalık [kesintisiz] boks ve ardından bir dakika farklı bacak odaklı kuvvet antrenmanı hamleleri yapmanın bir dakikasını” içeriyordu.

 

Boksun yanı sıra Hadid, karın kaslarını oluşturmak da dahil olmak üzere güç ve kas eğitimine odaklanır.

 

Piela SELF'e, bu süreçlerde Gigi'ye motivasyon için uzaktan koçluk yaptığını söyledi ve ekledi: “O benim harika bir arkadaşım. Bu süreçte FaceTime ile görüşüyoruz, bizim için nerede olursa olsun motivasyon ve destek alınması kritik önem taşıyor.”

 

Aç kalmadan kalori azaltmanın yollarını öğrenmek için blog yazımızı okuyabilir ve Kilo vermek için günde kaç kalori almalıyım? Sorusunun cevabını öğrenmek ve kendinize uygun şekilde hesaplamak için tıklayabilirsiniz (Günde kaç kalori almalıyım ki zayıflayayım? Hesapla).


Görüşünüzü Paylaşın
Ziyaretçi Görüşleri

Bu yazı hakkında henüz bir yorum yapılmadı.

Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.

Soru ve görüşleriniz bizim için değerledir. Sorun ve görüşlerinizi iletmenizden memnuniyet duyarız.

Benzer Yazılar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Kategoriler