Galeta Kaç Kalori Galeta gluten içerir.

Galeta Kaç Kalori

412 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Galeta" Thiamin (B1), Folat, Selenyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

28 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

1.83
1.83
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%67 %21 %12
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

412 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Galeta çubuğu kaç kaloridir? Galeta çubuğu kaç kalori? 1 galeta kaç kalori? Galeta kalori, galeta kaç kalori? 100 gram Galeta içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir?


Kilo vermek için diyet listesi araştırıyor ve hızlı kilo verme yolları deneyip duruyorsanız online diyetisyenlerden size özel online diyet listesi satın almak için tıklayabilirsiniz (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)


Galeta Unu ve Galeta Nasıl Yapılır? Kalori Değeri Nedir? - Nefis Yemek  Tarifleri


Diyet Galeta, Yaprak Galeta Diyette Yenir Mı? Galeta Diyette Yenir Mı?

  • Diyette galeta yenilebilir. Galeta veya grissini porsiyonuna dikkat ederseniz diyette galeta tüketmenin bir sakıncası yoktur.

Grissini ve Galeta Arasındaki Fark Nedir?

  • Grissini galetayla nerdeyse aynıdır. Grissini galetanın daha ince ve şekil değiştirmiş halidir.

Grissini kaç kalori? Grissini kalorisi için tıklayın.


Galeta düşük kalorisi nedeniyle ara öğünlerde tüketebileceğiniz veya çeşitli tariflerde una alternatif olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Öyle ki galeta unuyla normal tariflere bir sürü alternatif  bulabilirsiniz. Galeta unlu poğaça, galeta unlu börek, galeta unlu köfte, galeta unlu tavuk, galeta unlu patates hatta galeta unlu kek bile hazırlayabilirsiniz.


Galeta unu kaç kalori? Galeta unu klaorisini öğrenmek için tıklayın.

Tam buğday unlu galeta kaç kalori? tam buğday unlu galeta kalorisi için tıklayın.

Keten tohumlu kraker, keten tohumlu galeta için tıklayın.


Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!).


Kepekli Galeta Kaç Kalori | Besin Değeri | Diyet & Egzersiz | Diyetkolik
  • 1 cubuk Galeta 20.60 kcal 5.00 Gram
  • 1 bardak kırık Galeta 164.80 kcal 40.00 Gram
  • *Alerjen: Galeta içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle