En İyi Kripto Discord Sunucuları

En İyi Kripto Discord Sunucuları

Erişilebilir ve zamanında bilgilerin, kripto endüstrisinde en çok aranan varlıklardan biri olduğu kanıtlanmıştır.

 

Sosyal medya, ticaretle uğraşanlar ve kripto meraklıları için bir nimet oldu. Etkileşim kurmak, haberlere ve piyasa trendlerine ayak uydurmak için platformlar yarattı.

 

Discord; Twitter veya YouTube kadar popüler olmasa da, artık kripto meraklılarını cezbeden ekstra özelliklere sahip. Eskiden oyuncuların iletişim kurması için oluşturulmuş bir sohbet uygulaması olan Discord, gelişti ve artık üyelerin derinlemesine sohbetlere katılmasına izin verirken yeterli bilgi sağlayan etkileşimli forumlar sunuyor.

 

Kripto hakkındaki bilgi seviyeniz ne olursa olsun, Discord'daki alt kanalların bilgi edinmek, soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için harika bir araç olduğu kanıtlanmıştır.

 

Yatırım yapmak için kripto para birimiyle ilgileniyorsanız, aya gidecek bir sonraki altcoini arıyorsanız, ortaya çıkan konseptleri öğreniyor veya bir proje veya ticaret oluşturuyorsanız, birkaç kripto para birimi Discord alt kanalının ihtiyaçlarınızı karşılama olasılığı yüksektir. İşte ticaretle uğraşanların ve meraklıların bilgi alabileceği en iyi 10 kripto Discord sunucu listesi.

 

1. AXION Kripto Topluluğu

 

 

Axion, üyelerini müşteriden çok bir aile gibi gören, hızla büyüyen bir Discord kanalıdır. Axion, üyelerine ticaretlerini ve yatırımlarını tartışmak için açık bir platform ve uzman tavsiyesi ve analizi alma olanağı sağlar.

 

Grup, belirli bir ticarette giriş ve çıkış noktalarının yanı sıra premium ticaret sinyalleri sağlamak için özellikle popülerdir. Ayrıca, alım satımların ve yatırımların nasıl yürütüleceği konusunda rehberlik vardır.

 

2. Cryptohub

 

 

Bu, kripto endüstrisinde yeni başlayanlar için en iyi kripto Discord sunucusu olabilir.

 

Cryptohub, yeni başlayanlara doğru yönde rehberlik etme konusunda uzmanlaşmıştır. Grup ayrıca üyeleri diğer yardımcı kripto topluluklarına ve güvenilir borsalara yönlendirmeye yardımcı olur.

 

3. Elit Crypto Signals

 

 

2018'in başlarında oluşturulan Elite Crypto Signals, bugün en çok tanınan kripto ticareti sunucularından biri haline geldi.

 

Kullanıcılarının para kazanmasına yardımcı olmak birincil amacı olan bu Discord kanalı, teknik analize dayalı ticaret sinyalleri sağlar. Buna ek olarak, iyi giriş ve çıkış noktalarını belirlemek için piyasayı da analiz ederler.

 

4. r/CryptoCurrency

 

 

Reddit'teki muazzam yükselişinin ardından, r/Cryptocurrency bir Discord sunucusu yarattı. Şimdi en hızlı büyüyen kripto Discord'dan biri olarak yer alıyor. r/Cryptocurrency, üyeler kripto ile ilgili her şeye açıktır.

 

r/Cryptocurrency, kripto ticareti DeFi, yield farming, altcoinler, kripto para madenciliği, haberler ve whale transactions hakkında bilgi arayan herkesin kendini evinde hissetmesini sağlar. Büyük olasılıkla, bu, altcoin'e özel alt kanallarla birleştirilmiş tek büyük Bitcoin Discord sunucusudur.

 

5. Larva Labs

 

 

Larva Labs, Discord'da özellikle NFT'ler için açılan ilk sunucuydu. 2017'de CryptoPunks adıyla piyasaya sürülmesinden bu yana, Larva Labs, NFT'lerdeki en son trendlerden haberdar olmak isteyen insanlar için gidilecek yer haline geldi.

 

6. Cracking Crypto

 

 

Kripto para birimlerinin nasıl çalıştığını anlamak isteyen herkes, Cracking Crypto ile ilgilenecektir. Doğru bilgi sunma konusunda itibar kazanmış kripto Discord gruplarından biridir.

 

Kripto para birimlerinin farklı yönlerini ve temeldeki blockchain teknolojisini açıklamaya adanmış birkaç alt kanal vardır. Grubun ayrıca kripto sinyallerine ayrılmış birkaç kanalı var.

 

7.Space Station

 

 

Başlangıçta, ETH kripto para madencilerinin sorunlarına yönelik çözümleri tartışmak üzere bir araya geleceği Ethereum tabanlı bir topluluk olarak başlamış olsa da, şimdi Spacestation'da kriptonun neredeyse her yönü tartışılıyor. Kripto para madencileri, geliştiriciler, ünlü kripto kişilikleri ve diğer kripto para konuları için alt kanallar oluşturulmuştur.

 

8. r/Wallstreetbets

 

 

2021'in başında GameStop ve yatırımcıları, Wall Street yatırımcılarını raylarında durdurmak için ün kazandı ve hepsi bu grup sayesinde oldu. Wallstreetbets şu anda 600.000'den fazla üyesiyle Discord'da kriptoyla ilgili en büyük sunucu.

 

Kripto para trendlerini, piyasaları ve perakende fonların nasıl çekileceğini ve hedge fon kısa satıcılarını nasıl çökerteceğini tartışmaya adanmış birçok alt kanal var.

 

9. MEGA Signals – Kripto Para Birimi Yatırım Grubu

 

 

Bu, 87.000'den fazla üyesiyle, sinyalleri pompalamaya adanmış en büyük kripto sunucularından biridir. Mega Pump, tüccarların en iyi performans gösteren kriptoları bulmasını sağlamak için oluşturulan günlük “Pump signal” kanallarıyla popüler oldu.

 

Yatırımcıların hisselerini alıp satmalarına yardımcı olacak yeni kripto olaylarını tartışmaya adanmış alt kanallar da var.

 

10. Cryptex Commonwealth

 

 

Uzun vadeli bir proje arayan bir yatırımcıysanız, bu Discord sunucusunu keyifli bulacaksınız. Kısa vadeli alım satım yapan Discord kripto gruplarının aksine, Cryptex, uzun vadeli yatırımlara odaklanan çeşitli bilgilendirici tartışmalara ev sahipliği yapıyor. 

 

Discord Kanallarını Neden Ciddiye Almalısınız?


Discord, kripto meraklıları için sosyal medyanın sevgilisi haline geliyor ve nedenini anlamak zor değil. Discord'daki kripto grupları, kripto para birimleri hakkında bilgi edinmek, kar elde etmek için ücretsiz ve premium ticaret sinyalleri almak ve ayrıca kripto bilgilerini paylaşmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılar.

 

Kripto pazarı genişledikçe ve daha fazla insan sektöre girdikçe, yardımcı bir topluluk bulmak, daha fazla insanın kripto ekosisteminde temellerini bulmasına ve büyümesine yardımcı olmanın anahtarı olabilir. Discord'daki geniş sunucu yelpazesi ve birbirine sıkı sıkıya bağlı kripto topluluğu, konuyla ilgilenen hemen hemen herkesin bir ev bulmasını mümkün kılıyor.

Yorumlar (0)
Henüz yorum yok
Görüşünüzü Paylaşın