Diyetisyenler

Uzm. Dyt. Merve Çapaş

Erciyes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Melikgazi / Kayseri


Sporcu beslenmecisi, akademisyen, adrese teslim diyet yemekleri yönetici diyetisyeni, tiyatrocu, mutfak sevdalısı, çiçek bakıcısı, amatör sporcu, maceraperest koşucu eşi..

Uzm. Dyt. Serra Atalay

Kale Mh. Gazi Cd. No:53 D:1 İlkadım / Samsun


Diyetisyen Aylin Biçen

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı. Avrupa 3 Atakent konutları 12/62 Küçükçekmece / İstanbul


Diyetisyen Aysel Doğru

Esentepe Mahallesi Şehit Polis Zeki Çulha Caddesi No:26


Sağlığımız her şeyden önemli hedefimize ulaşmak hem sağlıklı olacak hem kolay ??

Diyetisyen Bahar Çakmak

Muratpaşa Mahallesi Saraybosna Caddesi Atayurt İş Merkezi Kat: 4 No:34 Yakutiye / Erzurum


Bahar Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlığı ile istediğiniz vücuda sağlıklı bir şekilde kavuşmak artık çok kolay

Diyetisyen Didar KOLAÇ

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Caddesi Yıldız İş Merkezi 1/3 Çekmeköy / İstanbul


Sağlıklı ve kaliteli yaşam, sağlıklı beslenmeyle başlar. Siz sevgili danışanlarıma, sağlıklı beslenme bilinci oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için beslenmenin her alanında her daim yüksek motivasyon ile yanınızdayım. Çekmeköy'de Kendime ait olan Dört Mevsim Beslenme Danışmanlığı'nda hizmet veriyorum.

Diyetisyen Duygu Soylu

Üniversite mahallesi Civan Sokak No:1 Kat:16 Daire:228


Diyetisyen Elif Manay

Gökçeler mah Tepeköy sk no 6 Tavas Denizli Tavas / Denizli


Diyetisyen Gülnihal Şahin

İstanbul Şirinevler Bahçelievler / İstanbul


Diyetisyen Hande Otaklı


1997 yılında Denizli’de doğdum. 2019 yılında Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldum. 2018 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde ikinci üniversite olarak Aşçılık programına başladım. 2019 senesinde ise Bilgi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimime başladım. Üniversite hayatım boyunca çeşitli hastanelerde uygulamalı eğitimlerini aldım. “Lise son sınıf öğrencilerinde sınav kaygısı ve beden algısının yeme davranışı üzerine etkisinin incelenmesi’’ konulu lisans bitirme tezini tamamladım. Tez çalışmam ayrıca uluslararası kongrelerde yayınlandı. Obezitede güncel yaklaşımlar, diyabette beslenme, sporcu beslenmesi, yetişkinlerde ve çocuklarda beslenme, bariatrik cerrahi,emzikli beslenmesi konularında düzenlenen bilimsel kongrelere katıldım. Obezite cerrahisi alanında klinik çalışmalarda bulundum.

Diyetisyen İrem Tanıl

Beyazevler mh. Barajyolu Bulv. Groseri yanı Samsung üstü Yenikent APT. Kat:2 No:4 Çukurova / Adana


Diyetisyen Kübra BADEM KARAKOYUN


Merhabalar :) Diyet yaparken çok zorlanıyorum, diyet yapmaya korkuyorum, diyet yaparken sürekli motivasyona ihtiyaç duyuyorum gibi endişeleriniz mi var? O zaman gelin beraber aç kalmadan, yasakları minimum seviyeye indirdiğimiz, sosyal hayatınızı en az derecede etkileyecek 'Diyet Programı' hazırlayalım ve keyifle vücut ağırlığımızı kontrol altına alalım. Unutmayın diyetin başarılı olmasındaki en önemli etken irade ve motivasyondur. İradenizi yüksek seviyede tutmanız için motivasyon benden :) Online diyet programı için iletişime geçiniz.

Diyetisyen Kübra Yıldırım

15 Temmuz Mahallesi Abdulkadir Aksu Bulvarı No 124 A/2 Şehitkamil Gaziantep


+ Online 3 Görüşme + Haftalık diyet listesi hazırlama + Sürekli iletişim halinde takip ve motivasyon

Diyetisyen Kübranur Akcengiz


Yaşanabilir yeni bir dünyanın kurulmasının ancak toplumdaki her bireyin üzerine düşen görevi hakkıyla yapmasıyla mümkün olduğuna inanmış biri olarak hedefim yaşadığım topluma ve tüm insanlığa bilim ışığında ve etik değerler doğrultusunda her an faydalı olabilmektir.

Diyetisyen Münire Daştan

Yunus Emre Caddesi 21B Blok L40 Daire:2 Başakşehir Istanbul, Turkey Başakşehir / İstanbul


Siz kilolarınızı değil, kilolarınız sizi taşısın

Diyetisyen Seda Erdem

Yeni mah. Süreyyapaşa cd. Yurtsever sk. No.11 Pendik / İstanbul


Online ve yüz yüze diyet programları dışında B-fit gibi çeşitli spor merkezlerinde haftalık seminerlerini sürdürmektedir. Sakarya Üniversitesi ile birlikte yürütülen bebek ve çocuk gelişimine yönelik hazırlanmış Büyük Aile Eğitim setlerinde bebek ve çocuk beslenmesi bölümlerinin yazarıdır. Büyük Aile Eğitim projesi kapsamında okul çağı, okul öncesi çağı ve üstün zekalı çocuk gruplarına beslenme eğitimi vermektedir. Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden Onur Derecesi kazanarak mezun olmuştur. Obezite diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, çocuk metabolizma hastalıklarında beslenme, diyabette beslenme konuları üzerine çeşitli seminerlere katılarak kendi alanında kendini geliştirmiştir. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Özel Tuzla Hastanesi, Özel Pendik Şifa Hastanesi ve Özel Maltepe Hastanesi ile birlikte 9 farklı hastanede, poliklinik, klinik, yoğun bakım, toplu beslenme sistemleri eğitimleri alarak deneyim edinmiştir.

Diyetisyen Selin Irmak


Herkese Merhabalar; Sanko Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum.Online olarak baktığım danışanlarım var.Burda da ihtiyaç duyan kişilere severek yardımcı olmak isterim.Sürekli ulaşılabilirim.Sorulardan sıkılmam.Haftalık takip yapıyorum.Danışanlarımın yaşam tarzına ve iş durumuna göre birlikte konuşarak ve tabiki varsa alerji,hastalık gibi durumlara göre diyetinizi oluşturuyorum.Diyet bir yaşam biçimidir bu yüzden bunu severek yapmanız benim için çok önemli.

Diyetisyen Selin UYGUN

Ahmetyesevi Mah. Piknik Cad. No:31 6A Kumova Neo Flats


Diyetisyen ŞENOL YILDIZ

İstiklal Mh. Şair Fuzuli Cd. 40/5 Kadın Danışma Merkezi Diyetisyen Tepebaşı / Eskişehir


Diyetisyen Sude Güngör

Marmara deniz sitesi Maltepe İstanbul


Diyetisyen Tuğçe Çağlar

Fizyo Sport Center Arapsuyu Mah. 625 sok M Gökay Plaza No: 27 Konyaaltı / Antalya


Başkent Üniversitesi beslenme ve diyetetik mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca çocuk sağlığı gebe ve emziren anne beslenmesi, obezite tedavisi, sporcu beslemesi, ağırlık kontrolü ve hastalıklarda tıbbi beslenme gibi çeşitli konularda deneyimler elde ettim. Bir süre Jinefem Tıp Merkezinde görev aldım. Şu anda Konyaaltında ofisimde çalışmalarıma devam etmekteyim. kronik hastalıklarda beslenme, otoimmin hastalıklarda beslenme fonksiyone tıp alanında beslenme, kilo alma kilo verme gibi alanlarda çalışmalarımı sürdürmekteyim. unutmayın hayatınızda yapacağınız ufak değişiklikler vücudunuzda büyük farklılıklar yaratır. siz yeter ki isteyin gerisi kolay beraber bu yolda çok güzel işler başaracağız. BİLGİ Yardım BİZE ULAŞMAK İÇİN 0554 780 93 85

Dyt. Ayşe Didem Avcı

Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad No 154 Malte Plaza Oda 413 Maltepe / İstanbul


Neslihan Kes


Süheyla Betül Topal


2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesinden mezun oldum. 2017 yılında Diyarbakırda bulunan Dytim Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezinde çalışmaya başladım ve hala part time şeklinde hizmet vermeye devam etmekteyim. 2018 yılının şubat ayından itibaren ise tam zamanlı biçimde Dicle Üniversitesi Hastanelerinin yemek alım ihalesini yürütmelte olan catring firmasında sorumlu Diyetisyen olarak çalışmaktayım.

Uzm. Dyt. Pınar Kural Enç

Bağdat Caddesi Rıfat Bey Sokak No:2 / Kat:3 Kadıköy / İstanbul


1982 İstanbul doğumlu H. Pınar Enç 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Haliç Üniversitesin de ’12-14 yaş arasındaki ergenlerde kalsiyum tercih ve tüketimleri’ konulu teziyle yüksek lisans eğitimini de tamamlayarak Uzman Diyetisyen ünvanını aldı. 2012 yılında da Başkent Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümünde Doktora Programında eğitim hayatına devam etmektedir. 1982 İstanbul doğumlu H. Pınar Enç 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümündenmezun oldu. 2011 yılında Haliç Üniversitesin de ’12-14 yaş arasındaki ergenlerde kalsiyum tercih ve tüketimleri’ konulu teziyle yüksek lisans eğitimini de tamamlayarak Uzman Diyetisyen ünvanını aldı. 2012 yılında da Başkent Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümünde Doktora Programında eğitim hayatına devam etmektedir. 2006-2007 yılları arasında Şişli Memorial Hastanesi bünyesinde Sofra Yemek Şirketi’nde kurum diyetisyeni olarak; 2007-2008 yılları arasında İsviçre Hastanesi’nde kurum,klinik ve poliklinik diyetisyeni olarak; hasta, refakatçi ve personel menülerinin hazırlanması ve mutfak denetimi görevlerini yaparken, gebelik ve çocuk beslenmesi, diyabet, obezite ve kardiyolojik hastalıklarda beslenme konularında tedavi edici, bilgilendirici ve kurumsal diyetisyen olarak çalıştı. Enç, İçerenköy Bayındır Hastanesi’nde kişiye özel diyet danışmanlığı hizmetini 2011 yılı sonu döneme kadar verdikten sonra, 2012 Ocak ayı itibariyle kendi özel kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda 2011 yılı öğretim yılı itibariyle Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim üyesi kadrosunda yer almaktadır. “Türkiye Diyetisyenler Derneği” üyesi olan H. Pınar Kural Enç, “Böbrek Hastalıkları ve Beslenme”, “Obezite Diyetisyenliği”, “Diyabet Diyetisyenliği”, “Sporcu Beslenmesi” ve “Yetişkinlerde Ağırlık Yönetimi” konularında kurs ve sempozyumlara katılmıştır. Enç’in bugüne dek pek çok gazete ve dergide, internet sitelerinde yazıları yayınlanmış, televizyon/radyo programlarına ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır ve katılmaya devam etmektedir. Beslenme ve diyet konusunda bir çok internet sitesinde ve dergide uzman diyetisyen olarak halkın sorularını yanıtlamaktadır.

F..... B...... 10.3.2018

Kilo Verme

Pınar Hanım'a teşekkür ediyorum. Sağlıklı beslenme konusunda beni bilinçlendirdi. Sadece kısa bir süreliğine değil tüm hayat tarzımda sağlıklı beslenerek en ideal kilomda kalmama yardımcı oldu.

Uzm. Dyt. Şefika Aydın Selçuk

Barbaros Mah. Sertaç Sk.Ağaoğlu My Prestige 10/86, 34746 Ataşehir / İstanbul


Uzm. Dyt. Şefika Aydın Selçuk 1983 yılında Antalya’ da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise dönemini Antalya’ da tamamladıktan sonra 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. Akademik olarak 2009-2011 yılları arasında Haliç Üniversitesi’nde “Gebelerde Kilo Alımının Gestasyonel Diyabeti Oluşturma Etkisi” üzerine tezini tamamlayarak Uzman Diyetisyen unvanını almaya hak kazandı. 2011-2013 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü ve Hemşirelik Bölümü öğrencilerine “Beslenme İlkeleri, Besin Hazırlama ve Pişirme Teknikleri” konularında öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. 2011 yılından itibaren Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü doktora programında akademik yaşamına devam affordablepapers legit etmektedir. Başta obezite ve metabolik sendrom olmak üzere beslenme bilimi ve diyetetik alanlarında güncel konuları katıldığı kongre ve eğitimlerle takip etmektedir.2006 yılında profesyonel iş yaşantısına Nişantaşı Fark Etmeden Diyet Beslenme ve Eğitim Danışmanlığı’nda Uzm. Dyt. Selahattin Dönmez ile birlikte çalışarak başlamıştır. Bu süreçte her yaş grubunda, başta obezite olmak üzere birçok hastalıkta beslenme ve diyet tedavilerini uygulamıştır. Bu dönemde “Nestle Nesquik” markasına görsel ve yazılı basında danışmanlık desteği vermiştir. 2007- 2008 yılları arasında Acıbadem Hastanesi’nde kurum, klinik ve poliklinik bölümlerinde diyetisyen olarak çalıştı. 2008 yılında Ataşehir Memorial Hastanesinde çalışmaya başlayan Selçuk; ağırlıklı olarak poliklinik olmak üzere 6.5 yıl boyunca kurumun yönetici diyetisyeni olarak çalıştı. 2014 yılı itibariyle “Şefdiyet Beslenme ve Eğitim Danışmanlığı” merkezini Ataşehir’de kurarak Uzman Diyetisyen olarak profesyonel iş hayatına devam etmektedir.

Uzman Diyetisyen Meltem Erdaş

Emek fatih Sultan Mehmet Mah Sanayi Cd evke plaza no 646/29 Osmangazi Bursa Osmangazi / Bursa


Uzman Diyetisyen Simge ATASOY

Antalya Kumluca / Antalya


Beslenme ve Diyet Uzmanı

Uzman Diyetisyen Simge Becer

Yenişehir mah. Cumhuriyet cad. Dumankaya cadde B blok Daire: C2 Kurtköy Pendik / İstanbul