Diyetisyenler

Uzm. Dyt. Esra Sarıyer


Aralık-1993 tarihinde İstanbul'da doğdum. İlkokul eğitimimi İstanbul-Beşiktaş Şair Nedim İlkokulunda tamamladım. 2011 yılında ise Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lise'sinden mezun oldum. 2015 yılında, 4 senelik eğitimim sonucunda,İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun oldum. Sonrasında, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi aldım ve 2017 yılında mezun oldum. Şuan Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde doktora yapmaktayım. 2016-2017 yılları arasında B-fit spor salonunda beslenme danışmanlığı verdim. Şuanda Uzman Diyetisyen olarak, kendimi geliştirmeye, beslenme ve diyet danışmanlığı vermeye, tarif geliştirme ve ürün incelemeleri yapmaya devam etmekteyim.

D........ 6.2.2019

Kilo Verme

Esra Ablaya verdigi Cevaplar için Çok Teşekkür Ederim Hepinize Tavsiye Ederim!

Diyetisyen Aslı Hilal Uzun

üsküdar Üsküdar / İstanbul


Diyetisyen Maide Düzgün

Balatçık mahallesi 8914/5 sokak no:1 k:1 d:1 Çiğli / İzmir


ücretsiz ön görüşme için wp hattı: 0534 343 99 69 dyt.maideduzgun@gmail.com Merhabalar :) kısaca kendimden bahsedecek olursam; Lise eğitimimi Fatsa Fen Lisesinde tamamladım. Daha sonra üniversite eğitimimi İzmir katip çelebi üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünde tamamladım. Süleyman demirel üniversitesi'nde yüksek lisans yapmaktayım. (Deneyim kısmında bahsettiğim) birçok kurumda yaptığım stajlar ve katıldığım seminerler sayesinde birçok konuda tecrübe edindim. Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi, onkoloji, diyabet, yoğun bakım, obezite, yeme bozuklukları, tiroid hastalıkları, böbrek hastalıkları, kalp ve tansiyon problemleri, gebe emzikli beslenmesi, bebek, çocuk ve ergen beslenmesi, yaşlı beslenmesi, sporcu beslenmesi, toplu beslenme sistemleri gibi birçok alanda çalıştım. Lisans bitirme tezimi diyabetli bireyler üzerine yaptığım bir çalışma ile tamamladım. Mesleğini seven bir diyetisyen olarak beslenme ile alakalı her sorunuza titizlikle yanıt verebilirim. Online diyet ile de Sağlıklı beslenme sürecinizi birlikte yürütebiliriz. Herkese sağlıklı günler diliyorum :)

Diyetisyen Billur Kuzudişli

İstanbul Ataşehir / İstanbul


Merhaba, şuan hem diyetisyen hem de psikolog adayı ile birliktesiniz. Sizin ruh halinizi de anlayarak günlük hayatta hem motivasyonunuzu destekleyecek hem de kolay uygulayabileceğiniz gerçekçi ve size özel diyetler hazırlamak için sizi bekliyorum. Mesleğimde hem özel klinikler hem de ÇAPA, Onkoloji Hastanesi gibi hastanelerde yaptığım toplam 9 staj ve mezun olurken aldığım yüksek onur belgesi ile sizin için faydalı olmayı umuyorum.

Diyetisyen Zehra TAŞGİT


Merhaba:) Ben Dİyetisyen Zehra Taşgit. ilk, ortaokul ve lise eğitimimi Türkiye'nin çeşitli illerinde aldıktan sonra Gaziantep'te SANKO Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Üniversiteyi bitirdiğim yıldan itibaren aktif olarak kendi mesleğimi yapmaktayım. 1 yıldır Gaziantep Üniversitesi Merkez Yemekhanesinde kurum diyetisyeni olarak çalışmaktayım. Bununla birlikte online danışan takibi yaparak beslenme danışmanlık hizmeti de vermekteyim. Sizde diyet listelerinde korkmadan, yasaklara hayır diyerek yaşam tarzınızı en sağlıklı seviyeye getirmek istiyorsanız BURADAYIM :) Sağlıklı günler dilerim

Çağan Dağdeviren

Gazi Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv., 27060 Şehitkamil/Gaziantep Modi Kafe Şehitkamil / Gaziantep


Diyetisyen Melisa Arzu

Lifemed Tıp Merkezi Bağdat Caddesi Çiftehavuzlar Kadıköy / İstanbul


Büşra SÖYLEMEZ

Akademi Konya Hastanesi, Pirebi, Furgan Dede Cd No:12, 42040 Meram / Konya


Diyetisyen Alper Adak


1994'da Ankara doğdum. Lise eğitimimi Meram Anadolu Lisesi'nden 2012'de mezun olarak bitirdim. Üniversite eğitimimi ise Hacettepe Üniversitesi'nden 2016'da mezun olarak tamamladım.

Diyetisyen Ayşe Özgül

İnönü Mahallesi Ataşehir / İstanbul


Diyetisyen Evin Bölüm

Özel Yüzyıl Hastanesi Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. No:105 E-5 Yanyol Üstkaynarca Pendik / İstanbul


Dyt Büşra Soylu

İnkılap Mahallesi Ümraniye / İstanbul


İstanbul Medipol Üniversitesinden 2015 yılında mezun oldum. Ardından Yaşam Koçluğu eğitimi aldım. İşletme sahibi olduğum Bakırköy B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezinde 2 yıl boyunca Beslenme ve Diyet Danışmanlığı hizmeti verdim. Şuanda online olarak Beslenme Danışmanlığına devam etmekteyim.

Dyt Ece Naz ÇANKAYA

Kahramanmaraş Önikişubat / K. Maraş


Her Gün Takipli Uygun Fiyatlı Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Diyetisyen -Beslenme ve Diyet Uzmanı

Lütfü Cezir

Mehmet Akif Mahallesi Petek Sokak No:18/11 Çekmeköy / İstanbul


Diyetisyen Büşra SUSAMIŞ


Merhabalar; Ben Büşra SUSAMIŞ .Aslen Sivaslıyım şuan işlerim gereği Hatay da yaşamaktayım. 2014 yılında Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesinden mezun oldum. 2019 yılında Muğla Sıtkı Koçman Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum.Muğla Belediyesi adı altından beslenme eğitimleri verdim. Daha önce 2 yerde bir aylık bir staj yaptım.Bir çok yerde beslenme eğitimi aldım. Şuan online takip ettiğim insanlar var.

Diyetisyen Elif Aydın

Atatürk Mahallesi Sütçü İmam Caddesi Ergün Sokak Onur Apartmanı B Blok No:7 Daire:4 Ümraniye / İstanbul


İlkokul ve ortaokul öğretimini Nursen Fuat Özdayı İlköğretim okulunda tamamlayan Elif Aydın, lise eğitimini Nevzat Ayaz Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise TC. İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başarı ile bitirmiştir. Lisans eğitimi boyunca İstanbul Florence Nightingale, Şişli Florence Nightingale, Kadıköy Florence Nightingale, Özel Çakmak Erdem Hastanesi ve Trabzon Kanunu Eğitim Araştırma Hastanesinde Stajyer Diyetisyen olarak deneyim kazanmıştır. Lisans tez çalışması olarak ise İstanbul İli Kağıthane İlçesi Sağlık Eğitim ve Araştırma Bölgesi'ndeki Bebeklerin Anne Sütü ile Beslenme Durumu ve Etkileyen Faktörler konulu anket çalışması yapmıştır. Eğitim hayatı boyunca birçok Beslenme ve Diyetetik kongre ve seminerlerine katılmıştır. Diyetisyen Elif Aydın mesleki ilgi alanları arasında kilo yönetimi (obezite), zayıflama ve kilo alma programları, gebelik ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve bebek beslenmesi, kalp damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon, karaciğer hastalıklarında beslenme, genç ve çocukluk çağı obezitesi, anoreksiya ve blumia nevroza hastalıklarında ve klinik vakalarda beslenme yer almaktadır. Diyetisyen Elif Aydın kariyerine kendi danışmanlık merkezini açarak devam etmek istemiştir ve Dietland Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı merkezini kurmuştur. Amacım, sağlıklı beslenmeyi akademik bilgilere dayanarak öğretme, bireylerin yaşam kalitesini artırmak, birçok hastalığa yakalanmadan koruyucu tedavi ile fiziki ve ruh sağlığı bir bütün olan bireyi topluma kazandırmaktır.

Diyetisyen Hatice Gürbüz


Merhabalar, ben Hatice Gürbüz. Bursa doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Bursa’da tamamladım. Üniversite eğitimimi İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde (İngilizce) tamamladım. Eğitim süresince Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Fransız Lape Hastanesi’nde, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’nde, Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde, Doruk Özel Yıldırım Hastanesi’nde ve Mamabüs Catering – Bahçelievler Mektebim Okulları’nda stajlarımı tamamladım. Şuan Bursa’daki ofisimde yüz yüze danışmanlık hizmeti ve görüşmelerini online tercih edenler için online danışmanlık hizmeti vermekteyim. Yeterli kilo kaybından sonra eski yeme alışkanlıklarına dönülmesi ile verilen kiloların tekrardan alınmaması için eski yeme davranışlarının olması gereken ‘doğru yemek yeme’ davranışlarına döndürülmesi gerektiğini düşünmekte ve çalışmalarımı bu yönde ilerletmekteyim.

Diyetisyen Merve Denizli

Lalapaşa Mahallesi Hastaneler Caddesi Erkuş Sokak Emre Apt 1.kat No:3 Yakutiye / Erzurum


Erzurum diyetisyen Merve Denizli Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen Nilgün Yıldız

Başak Mah. Preveze Sok. Bahçetepe İstanbul E-2 No:31 Başakşehir / İstanbul


Uzm. Dyt. Merve Çapaş

Erciyes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Melikgazi / Kayseri


Sporcu beslenmecisi, akademisyen, adrese teslim diyet yemekleri yönetici diyetisyeni, tiyatrocu, mutfak sevdalısı, çiçek bakıcısı, amatör sporcu, maceraperest koşucu eşi..

Uzm. Dyt. Serra Atalay

Kale Mh. Gazi Cd. No:53 D:1 İlkadım / Samsun


Diyetisyen Aylin Biçen

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı. Avrupa 3 Atakent konutları 12/62 Küçükçekmece / İstanbul


Diyetisyen Aysel Doğru

Esentepe Mahallesi Şehit Polis Zeki Çulha Caddesi No:26


Sağlığımız her şeyden önemli hedefimize ulaşmak hem sağlıklı olacak hem kolay 💪🏻

Diyetisyen Bahar Çakmak

Muratpaşa Mahallesi Saraybosna Caddesi Atayurt İş Merkezi Kat: 4 No:34 Yakutiye / Erzurum


Bahar Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlığı ile istediğiniz vücuda sağlıklı bir şekilde kavuşmak artık çok kolay

Diyetisyen Didar KOLAÇ

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Caddesi Yıldız İş Merkezi 1/3 Çekmeköy / İstanbul


Sağlıklı ve kaliteli yaşam, sağlıklı beslenmeyle başlar. Siz sevgili danışanlarıma, sağlıklı beslenme bilinci oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için beslenmenin her alanında her daim yüksek motivasyon ile yanınızdayım. Çekmeköy'de Kendime ait olan Dört Mevsim Beslenme Danışmanlığı'nda hizmet veriyorum.

Diyetisyen Gülnihal Şahin

İstanbul Şirinevler Bahçelievler / İstanbul


Diyetisyen İrem Tanıl

Beyazevler mh. Barajyolu Bulv. Groseri yanı Samsung üstü Yenikent APT. Kat:2 No:4 Çukurova / Adana


Diyetisyen Münire Daştan

Yunus Emre Caddesi 21B Blok L40 Daire:2 Başakşehir Istanbul, Turkey Başakşehir / İstanbul


Siz kilolarınızı değil, kilolarınız sizi taşısın

Instagram Akışı