Diyetisyenler

Uzm. Dyt. Esra Sarıyer


Aralık-1993 tarihinde İstanbul'da doğdum. İlkokul eğitimimi İstanbul-Beşiktaş Şair Nedim İlkokulunda tamamladım. 2011 yılında ise Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lise'sinden mezun oldum. 2015 yılında, 4 senelik eğitimim sonucunda,İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun oldum. Sonrasında, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi aldım ve 2017 yılında mezun oldum. Şuan Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde doktora yapmaktayım. 2016-2017 yılları arasında B-fit spor salonunda beslenme danışmanlığı verdim. Şuanda Uzman Diyetisyen olarak, kendimi geliştirmeye, beslenme ve diyet danışmanlığı vermeye, tarif geliştirme ve ürün incelemeleri yapmaya devam etmekteyim.

D........ 6.2.2019

Kilo Verme

Esra Ablaya verdigi Cevaplar için Çok Teşekkür Ederim Hepinize Tavsiye Ederim!

Diyetisyen Selin Söz

Erenköy Mah. Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No.272 Mormin Apt. A Blok K.4 D:13 Kadıköy Kadıköy / İstanbul


Eğitim hayatım 2009 yılında Marmara Üniversitesi ‘Kimya Bölümü’ ile başladı. 2014 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ ile eğitim hayatıma devam ettim. İstanbul Bilim Üniversitesinden 2018 yılında bölüm ikinciliği ile mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında hazırladığım ’ Okul Çağı Çocuklarında Yeme Bağımlılığı Hakkında Verilen Eğitimle Davranışlarındaki Sağlıklı Değişimin Değerlendirilmesi’ konulu çalışmam İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Seminer ve Sunum Birincisi seçildi. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Müge Özyurt Şafak Beslenme ve Danışmanlık Ofisi, Beşiktaş JK Futbol A Takımı, Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, Şişli Florence Nightingale Hastanesi, Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’nde deneyim edindim. Daha sonra özel bir şirkette hem kurumsal beslenme hem de iş adamlarının özel diyetisyenlik hizmetlerini yürüttüm. Her biri bana fazlasıyla mesleki deneyim kattı. Beslenme ve Diyet konulu sempozyum, fuar, kongre, vb. mesleki toplantılara katılıyor, bu sayede yenilikleri takip etme şansını yakalıyorum. Mesleğim benim için adeta bir hobi gibi! Fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor; halkın sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmesine katkı sağlıyorum. 2019 yılı itibariyle ‘Diyetisyen Selin Söz Sağlıklı Beslenme & Danışmanlık’ ismini verdiğim danışmanlık ofisimde danışmanlık hizmetlerini vermeye başladım. Bireysel beslenme danışmanlığı, kurumsal beslenme danışmanlığı ve online diyet hizmetlerinin yanı sıra firmalara da diyetisyen danışmanlık hizmeti veriyorum. Diyetisyen Selin Söz

Diyetisyen Elif Ekin Eyyupoğlu


Merhaba ben diyetisyen Elif Ekin Eyyupoğlu. Sanko Üniversitesi’nde lisans eğitimimi tamamladım. Eğitimim süresince hastalıklarda beslenme, toplum sağlığı, çocuk beslenmesi gibi alanlarda staj yaptım. Ayrıca Malta’da bulunan St. Vincent De Paul Residence hastanesinde Erasmus kapsamında stajımı sürdürdüm. Şu an, Sağlıklı beslenme , Besin Alerji ve İntoleransları, Menü Planlama, Kilo alma, Kilo verme, Hastalıklarda Beslenme ve Özel Diyetler, Anne Çocuk Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi alanlarında hizmet vermekteyim.

Sena Sarıkaya

Eyüp Sultan Mah. Kızılay Cad. Bayram Sk. No 1 Kat 3 Sancaktepe / İstanbul


Dyt. Sena Sarıkaya

Diyetisyen Aslı Hilal Uzun

üsküdar Üsküdar / İstanbul


Dyt. M.Hafsanur Tok

Kızılırmak Mahallesi, 1450.sokak, ATM Plaza A Blok No.2 Çankaya / Ankara


Diyetisyen Zehra TAŞGİT


Merhaba:) Ben Dİyetisyen Zehra Taşgit. ilk, ortaokul ve lise eğitimimi Türkiye'nin çeşitli illerinde aldıktan sonra Gaziantep'te SANKO Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Üniversiteyi bitirdiğim yıldan itibaren aktif olarak kendi mesleğimi yapmaktayım. 1 yıldır Gaziantep Üniversitesi Merkez Yemekhanesinde kurum diyetisyeni olarak çalışmaktayım. Bununla birlikte online danışan takibi yaparak beslenme danışmanlık hizmeti de vermekteyim. Sizde diyet listelerinde korkmadan, yasaklara hayır diyerek yaşam tarzınızı en sağlıklı seviyeye getirmek istiyorsanız BURADAYIM :) Sağlıklı günler dilerim

Diyetisyen Maide Düzgün

.


ücretsiz ön görüşme için wp hattı: 0534 343 99 69 [email protected] Merhabalar :) Lise eğitimimi Fatsa Fen Lisesinde tamamladım. Daha sonra üniversite eğitimimi İzmir katip çelebi üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünde tamamladım. Şuan Süleyman demirel üniversitesi'nde yüksek lisans yapmaktayım.Farkli kurumlarda yaptığım stajlar ve katıldığım seminerler sayesinde birçok konuda tecrübe edindim. Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi, onkoloji, diyabet, yoğun bakım, obezite, yeme bozuklukları, tiroid hastalıkları, böbrek hastalıkları, kalp ve tansiyon problemleri, gebe emzikli beslenmesi, bebek, çocuk ve ergen beslenmesi, yaşlı beslenmesi, sporcu beslenmesi, toplu beslenme sistemleri gibi birçok alanda çalıştım. Lisans bitirme tezimi diyabetli bireyler üzerine yaptığım bir çalışma ile tamamladım. Online ve yüzyüze diyet ile Sağlıklı beslenme sürecinizi birlikte yürütebiliriz. Herkese sağlıklı günler diliyorum :)

Diyetisyen Billur Kuzudişli

İstanbul Ataşehir / İstanbul


Merhaba, şuan hem diyetisyen hem de psikolog adayı ile birliktesiniz. Sizin ruh halinizi de anlayarak günlük hayatta hem motivasyonunuzu destekleyecek hem de kolay uygulayabileceğiniz gerçekçi ve size özel diyetler hazırlamak için sizi bekliyorum. Mesleğimde hem özel klinikler hem de ÇAPA, Onkoloji Hastanesi gibi hastanelerde yaptığım toplam 9 staj ve mezun olurken aldığım yüksek onur belgesi ile sizin için faydalı olmayı umuyorum.

Diyetisyen Asiye Kübra Dursun

Emaar Square Heights Residence, Kat:12 Daire:1208 Libadiye Caddesi, 82/E Üsküdar/İstanbul


Haziran 2018 Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Gebelik ve Laktasyonda Beslenme, Enteral Beslenme, Bebek ve adölesan Çağı Beslenmesi, Bariatrik Cerrahi, Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemleri ile Obezite konularında çeşitli eğitimler aldım. Klinik ve toplu beslenme alanlarında deneyimlerim çeşitli kurum ve hastanelerde staj dönemlerim başarıyla tamamlandı. Mezun olur olmaz iş hayatına başladım. Çeşitli spor salonlarında özel danışmanlık verdim. Daha sonra 8 ay boyunca Kayseri'de Okka Wellness kurumunda diyetisyenlik yaptım. şu an İstanbul'da kendi ofisimdeyim. Online olarak da aktif bir şekilde çalışmaktayım. Yeni gelişmelere açık, öğrenmeyi ve çalışmayı seven, ekip çalışmalarında etkin, insan ilişkilerinde başarılı bir kişiliğe sahibim. Mesleğimi çok seviyorum ve insanların hayatında güzel izler bırakmak beni çok mutlu ediyor. birlikte olursak güçlü bir voltran oluşturabiliriz.

Diyetisyen Merve Çakı

gazi mah. Milli egemenlik cad.16 nolu sok. No:6 koyuncu apt . Kat:1 Daire:3 GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL


Hepinize Merhaba :) Ben Diyetisyen Merve ÇAKI.2018 yılında mezun oldum ve aktif olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Online diyetlerle ,mükemmel sonuçlar için benimle beraber Merve nin beslenme atlası olarak yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? :) Listelerime tam uyum sağlayarak garanti sonuçlar almak isteyen danışanlarım ben her zaman yanınızdayım :)

Dyt.Buse Topçu

Atatürk Mahallesi Ayazma Sokak Ümraniye / İstanbul


Merhabalar, 1995 İstanbul doğumluyum. Üniversite hayatıma 2013 yılında Üsküdar Üniversitesi Gıda teknolojisi bölümü ile başladım. 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüyle devam ettim. 2019 yılında mezun oldum. Bu süreçte bir çok hastane de staj yaptım ve deneyimler kazandım. Bu deneyim ve bilgilerimi sizlerle de paylaşmak isterim.

Çağan Dağdeviren

Gazi Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv., 27060 Şehitkamil/Gaziantep Modi Kafe Şehitkamil / Gaziantep


Diyetisyen Aliye Andaç

Fitvizyon Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Akarca Mah Yergüzlar Cd. No: 5/13 Fethiye / Muğla


Merhabalar ben Diyetisyen Aliye Andaç. Fethiye'de kurmuş olduğum Fitvizyon Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde danışan kabul etmekteyim. Fethiye dışındaki bireyler için de online diyet hizmeti sunmaktayım. Kilo kontrolü, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi gibi alanlarda sizlerin daha iyi yaşaması ve sağlıklı beslenmesi için danışmanlık vermekteyim. Daha iyi bir hayatım olsun, daha verimli egzersizler yapayım, daha iyi inceleyim, daha mutlu olayım diyen sağlıklı diyet yapmak isteye herkes benimle iletişime geçebilir. Sağlıklı günler.

Dyt. Arzu ÖZDEMİR

Karşıyaka mah. İstiklal Cad. No:4 07800 Korkuteli / Antalya


Değişim bir günle olmaz, bir günle başlar.

Diyetisyen Ayşe Özgül

İnönü Mahallesi


Diyetisyen Melisa Arzu

Lifemed Tıp Merkezi Bağdat Caddesi Çiftehavuzlar Kadıköy / İstanbul


Dyt. Şehriban Kurşunlu


Merhaba ben Diyetisyen Şehriban Kurşunlu. 1996 yılında Antalya'da doğdum. Sağlıklı Beslenme İndeksi 2020 konulu lisans tezimi tamamlayarak Yakın Doğu Üniversitesinden mezun oldum. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ,Kumluca Devlet Hastanesi ve Yakın Doğu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajlarımı tamamladım. Yasaklar koymadan özgürce kendi seçimlerinizle oluşturacağımız beslenme programlarıyla size hizmet vermek için buradayım.

Büşra SÖYLEMEZ

Akademi Konya Hastanesi, Pirebi, Furgan Dede Cd No:12, 42040 Meram / Konya


Diyetisyen Alper Adak


1994'da Ankara doğdum. Lise eğitimimi Meram Anadolu Lisesi'nden 2012'de mezun olarak bitirdim. Üniversite eğitimimi ise Hacettepe Üniversitesi'nden 2016'da mezun olarak tamamladım.

Diyetisyen Evin Bölüm

Özel Yüzyıl Hastanesi Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. No:105 E-5 Yanyol Üstkaynarca Pendik / İstanbul


Dyt Büşra Soylu

İnkılap Mahallesi Ümraniye / İstanbul


İstanbul Medipol Üniversitesinden 2015 yılında mezun oldum. Ardından Yaşam Koçluğu eğitimi aldım. İşletme sahibi olduğum Bakırköy B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezinde 2 yıl boyunca Beslenme ve Diyet Danışmanlığı hizmeti verdim. Şuanda online olarak Beslenme Danışmanlığına devam etmekteyim.

Dyt Ece Naz ÇANKAYA

Kahramanmaraş Önikişubat / K. Maraş


Her Gün Takipli Uygun Fiyatlı Online Diyet ve Beslenme Danışmanlığı Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Diyetisyen -Beslenme ve Diyet Uzmanı

Diyetisyen Büşra SUSAMIŞ


Merhabalar; Ben Büşra SUSAMIŞ .Aslen Sivaslıyım şuan işlerim gereği Hatay da yaşamaktayım. 2014 yılında Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesinden mezun oldum. 2019 yılında Muğla Sıtkı Koçman Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum.Muğla Belediyesi adı altından beslenme eğitimleri verdim. Daha önce 2 yerde bir aylık bir staj yaptım.Bir çok yerde beslenme eğitimi aldım. Şuan online takip ettiğim insanlar var.

Diyetisyen Elif Aydın

Atatürk Mahallesi Sütçü İmam Caddesi Ergün Sokak Onur Apartmanı B Blok No:7 Daire:4 Ümraniye / İstanbul


İlkokul ve ortaokul öğretimini Nursen Fuat Özdayı İlköğretim okulunda tamamlayan Elif Aydın, lise eğitimini Nevzat Ayaz Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise TC. İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başarı ile bitirmiştir. Lisans eğitimi boyunca İstanbul Florence Nightingale, Şişli Florence Nightingale, Kadıköy Florence Nightingale, Özel Çakmak Erdem Hastanesi ve Trabzon Kanunu Eğitim Araştırma Hastanesinde Stajyer Diyetisyen olarak deneyim kazanmıştır. Lisans tez çalışması olarak ise İstanbul İli Kağıthane İlçesi Sağlık Eğitim ve Araştırma Bölgesi'ndeki Bebeklerin Anne Sütü ile Beslenme Durumu ve Etkileyen Faktörler konulu anket çalışması yapmıştır. Eğitim hayatı boyunca birçok Beslenme ve Diyetetik kongre ve seminerlerine katılmıştır. Diyetisyen Elif Aydın mesleki ilgi alanları arasında kilo yönetimi (obezite), zayıflama ve kilo alma programları, gebelik ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve bebek beslenmesi, kalp damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon, karaciğer hastalıklarında beslenme, genç ve çocukluk çağı obezitesi, anoreksiya ve blumia nevroza hastalıklarında ve klinik vakalarda beslenme yer almaktadır. Diyetisyen Elif Aydın kariyerine kendi danışmanlık merkezini açarak devam etmek istemiştir ve Dietland Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı merkezini kurmuştur. Amacım, sağlıklı beslenmeyi akademik bilgilere dayanarak öğretme, bireylerin yaşam kalitesini artırmak, birçok hastalığa yakalanmadan koruyucu tedavi ile fiziki ve ruh sağlığı bir bütün olan bireyi topluma kazandırmaktır.

Diyetisyen Hatice Gürbüz


Merhabalar, ben Hatice Gürbüz. Bursa doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Bursa’da tamamladım. Üniversite eğitimimi İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde (İngilizce) tamamladım. Eğitim süresince Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Fransız Lape Hastanesi’nde, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’nde, Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde, Doruk Özel Yıldırım Hastanesi’nde ve Mamabüs Catering – Bahçelievler Mektebim Okulları’nda stajlarımı tamamladım. Şuan Bursa’daki ofisimde yüz yüze danışmanlık hizmeti ve görüşmelerini online tercih edenler için online danışmanlık hizmeti vermekteyim. Yeterli kilo kaybından sonra eski yeme alışkanlıklarına dönülmesi ile verilen kiloların tekrardan alınmaması için eski yeme davranışlarının olması gereken ‘doğru yemek yeme’ davranışlarına döndürülmesi gerektiğini düşünmekte ve çalışmalarımı bu yönde ilerletmekteyim.

Diyetisyen Kübra BADEM KARAKOYUN


Merhabalar :) Diyet yaparken çok zorlanıyorum, diyet yapmaya korkuyorum, diyet yaparken sürekli motivasyona ihtiyaç duyuyorum gibi endişeleriniz mi var? O zaman gelin beraber aç kalmadan, yasakları minimum seviyeye indirdiğimiz, sosyal hayatınızı en az derecede etkileyecek 'Diyet Programı' hazırlayalım ve keyifle vücut ağırlığımızı kontrol altına alalım. Unutmayın diyetin başarılı olmasındaki en önemli etken irade ve motivasyondur. İradenizi yüksek seviyede tutmanız için motivasyon benden :) Online diyet programı için iletişime geçiniz.

Diyetisyen Makbule PARLAKYILDIZ

Gürsel Mahallesi Eski Beşiktaş Caddesi no:95/6 Kağıthane / İstanbul


Diyetisyen Merve Denizli

Lalapaşa Mahallesi Hastaneler Caddesi Erkuş Sokak Emre Apt 1.kat No:3 Yakutiye / Erzurum


Erzurum diyetisyen Merve Denizli Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen Nilgün Yıldız

Başak Mah. Preveze Sok. Bahçetepe İstanbul E-2 No:31 Başakşehir / İstanbul


Diyetisyen Sümeyye Küçük

Eyüpsultan Mahallesi Bayram Sokak No:1 Kat:3