Destek Merkezi


Kullanıcıyım

Diyetisyenim


Son EtkinliklerDiyetisyene kimler soru sorabilir?

Diyetasistan.com sitesine üye olan herkes diyetisyenlere soru sorabilir. Sorular editör onayından geçtikten sonra soru sorulan diyetisyen bilgilendirilir. Diyetisyenin sorulan soruya cevap vermesi ile soru ve cevap yayınlanır.

Diyetisyen hakkında kimler yorum yapıp puan verebilir?

Diyetasistan.com üyesi kullanıcılar diyetisyen hakkında yorum yazıp değerlendirme yapabiliyor. Yazılan yorum editör onayından geçer ve yorum yapma şartlarını da karşılıyorsa diyetisyen profilinde yayınlanır. Dilerseniz yoruma cevap yazabilirsiniz.

Diyetisyenler sayfasındaki sıralama nasıl yapılır? Daha üst sıralarda profilimin listelenmesi için ne yapmalıyım?


Şehir aramalarında ve diyetisyen sayfasında listeleme diyetisyenin sorulara verdiği cevaplar ve makale paylaşımı (video dahil) ile edindiği puanlar ile danışanlarının verdiği oyların ortalaması toplanır ve listenin en üstünde en yüksek puana sahip diyetisyen listelenir. Daha üst sıralarda yer almak için sorulan sorulara cevap vermek ve makale paylaşmak çok önemlidir.

Sorulara nasıl cevap yazabilirim?


Yönetim panelinizden sorular sekmesini tıklayın ve sorulan soruları görün. Soru başlığına tıklayarak cevap yazacağınız sayfaya gidin. Cevabınızı yazdıktan sonra cevabı gönder butonuna tıklayın.