Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş Kaç Kalori

Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş Kaç Kalori

191 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim
Gram

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş" Protein, Niacin (B3), Vitamin B6, Vitamin B12, Selenyum, Demir, Çinko, Fosfor için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş" yüksek Kolestrol nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

37 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

3.29
3.29
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%0 %32 %68
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Protein'dan geliyor.

191 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş kaç kaloridir, 100 gram Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.


  • *Alerjen: Dana Kuşbaşı (Gerdan) Pişmiş içerir.

Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle