Coca Cola Şekersiz Kaç Kalori

Coca Cola Şekersiz Kaç Kalori

0.2 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Coca Cola Şekersiz" Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Demir, Bakır, Çinko, Potasyum, Fosfor, Magnezyum, Kalsiyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Kötü: "Coca Cola Şekersiz" yüksek Sodyum nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.

Besin Denge Skoru

35 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

5.00
5.00
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%0 %0 %0
Karbonhidrat Yağ Protein

0.2 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Coca Cola Şekersiz kaç kaloridir? Coca Cola Şekersiz Kalori, 100 gram Coca Cola Şekersiz içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir?


Coca Cola Şekersiz İçindekiler


Su, karbondioksit, renklendirici (karamel), asitliği düzenleyiciler (fosforik asit, sodyum sitrat), tatlandırıcılar (sukraloz, asesülfam K), aroma vericiler, koruyucu (sodyum benzoat), kafein (maks. 0,150 g/l) Kafein içerir.


Coca Cola Şekersiz 330 ml, Coca Cola Şekersiz 1 litre, Coca Cola Şekersiz 2.5 litre, Coca Cola Şekersiz 6 lı olacak şekillerde satılmaktadır. 


Coca Cola Şekersiz zararlı mı? Merak ediyorsanız eğer bu konu ile ilgili blog yazımızı okuyabilirsiniz. (Oku) Suyun her zaman en iyi tercih olduğunu unutmayın.


Sağlıklı beslenme yolunun kimyasal ve şeker dolu zararlı gıdalardan uzak durmaktan geçtiğini bildiğinize inanıyoruz. Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için türlü diyetler ve zayıflama kürleri deniyor fakat sonuçlarından memnun olamıyorsanız eğer bu işi profesyonelce çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Zayıflamak için online diyetisyenlerin size özel hazırlamış olduğu online diyet listelerini satın almak isteyebilirsiniz. Online diyet için tıklayın (Hadi Zayıfla!)  • 1 su bardağı Coca Cola Şekersiz Kola 0.42 kcal 208.00 Gram
  • 1 kutu 330 ml Coca Cola Şekersiz Kola 0.71 kcal 354.00 Gram
  • *Alerjen: Coca Cola Şekersiz Kola içerir.

Benzer Gıdalar

Diyetisyen Misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle