Bel Kalça Oranı Hesaplama (İdeal Ölçüler)

Bel kalça ölçümü nasıl yapılır? Bel kalça oranı hesaplama, bel ölçümü nasıl yapılır? Bel kalça oranı hesaplama aracımıza ölçülerinizi girerek bel/kalça oranınızı öğrenebilir, bel ölçünüzün normal değerlerin üzerinde olup olmadığını saptayabilir, vücut tipinizi kolaylıkla (Elma tipi, Armut tipi) öğrenebilirsiniz.

Kilo vermek istiyorum düşüncesi sürekli aklınızdaysa zayıflamak için günlük almanız gereken kalori hesabına göre online diyetisyenlerimiz tarafından sizin için hazırlanmış online diyet imkanlarından faydalanabilirsiniz. (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)

Bel kalça oranı hesaplama aracımıza ölçülerinizi girerek bel/kalça oranınızı öğrenebilir, bel ölçünüzün normal değerlerin üzerinde olup olmadığını saptayabilir, vücut tipinizi kolaylıkla (Elma tipi, Armut tipi) öğrenebilirsiniz.

Bel bölgesinde görülen yağlanmanın kalça ve basen bölgesine göre daha büyük bir risk oluşturduğunu, yağlanma sürecinde fiziksel aktivite ve beslenme ile beraber hormonların ve genetik faktörlerin de etkili olabileceğini unutmayınız.

Bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak ve ideal bel ölçüsü değerine ulaşmak için diyetisyen kontrolünde sağlıklı bir diyet programı uygulamanız ve aktivite düzeyinizi arttırmanız gerekmektedir. Özellikle kilo verme sürecinde bel ve kalça ölçünüzü haftalık veya 2 haftalık periyotlarla takip etmeniz gerekmektedir.

Kilo vermek istiyorum kilo vermek için zayıflama kampına bile girdim yine de başarılı olamadım diyorsanız, zayıflamak için günlük almanız gereken kalori ve makro mikro besin hesabı göz önünde bulundurularak online diyetisyenler tarafından sizin için hazırlanmış online diyet imkanlarını deneyebilirsiniz (Şimdi Değilse Ne Zaman?).

 

Zayıflama çayları, zayıflama kürleri, zayıflama sularının işe yaramadığını fark ettikten sonra kilo vermek ve sağlıklı bir bedene kavuşmak için kendinize sağlıklı beslenme programı oluşturmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye adım atmak için online diyetisyenler tarafından sizin için hazırlanmış online diyet imkanlarından faydalanabilirsiniz. Şimdi zayıflamaya başlamak için size özel hazırlanmış uygun online diyet ücreti ile online diyet satın alabilirsiniz. (Tıkla ve Zayıflamaya Başla!)