Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş Kaç Kalori

Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş Kaç Kalori

271 kcal 100 gram(g)
Miktar Birim

Besinin Sağlık Puanı

Zayıflamak İçin:
Dengeli Beslenmek İçin:
Kilo Almak İçin:

İyi: "Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş" Lif, Riboflavin (B2), Vitamin B6, Folat, Mangan, Demir, Bakır, Potasyum, Magnezyum, Kalsiyum için iyi bir besin kaynağıdır.

Besin Denge Skoru

59 Denge Skoru

Besin Denge Skoru için kullanılan besin yoğunlukları, gıdaların 1000 kalorili kısmında bulunan Günlük Değerlerinin yüzdelerinden elde edilir.

Daha yüksek Besin Denge Skoru için çabalamak iyi bir fikirdir, ancak bu sayıya takıntılı olmayın. Unutmayın ki bu puan gıdadaki 1.000 kaloride bulunan besin maddelerine dayanmaktadır. Tek bir günde, muhtemelen bu miktarın iki katını tüketmeniz olasıdır, bu yüzden diyetiniz için toplam Besin Denge Skoru 100'ün altında olsa bile tam olarak beslenmeniz mümkündür.

Tokluk Faktörü

1.84
1.84
0 5

Tokluk Faktörü hemen hemen her tür diyet veya gıda listesi ile birlikte kullanılabilir. Daha yüksek Tokluk Faktörü olan yiyecekleri seçerek, daha az kalori tüketme şansınızı artırırken, aynı zamanda açlığınızı en aza indirirsiniz. Tokluk Faktörü gıdanın 100 gramında bulunan kalori, protein, lif ve yağ miktarları üzerinden yapılan hesaplama ile oluşur ve 0 ile 5 arasında bir değer alır. Daha Fazla...

Kalori Dağılımı

%87 %2 %11
Karbonhidrat Yağ Protein

(*) Bu gıdadaki kalorinin büyük bir kısmı Karbonhidrat'dan geliyor.

271 Kaloriyi Nasıl Yakarım?

Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş Kaç Kalori

Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş kaç kaloridir, 100 gram Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş içerdiği enerji ve besin değerleri nelerdir.

  • 1 su bardağı Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş 314.36 kcal 116.00 Gram
  • *Alerjen: Bayır (Beyaz Havuç) Turpu Kurutulmuş içerir.

Benzer Gıdalar

İdeal kilona ulaşmak ister misin?

Harcanan Kalori Hesaplama

Sitene Ekle