h..... k... 7.9.2019

kilo vermek18 yaşındayım 53 kiloyum kilo vermek istiyorum?

18 yaşındayım 53 kiloyum boyum 157 cm. kilo vermek istiyorum ama ayni zamanda b12 vitamini ve demir eksikliği var. Sağlıklı bir sekilde nasil kilo verebilirim?

Hem kilo vermek hem de sağlıklı beslenmek için oldukça elverişli bir yaşa sahipsiniz. Doktorunuzun yazmış olduğu bir ilaç var ise düzenli kullanmayı aksatmadan ve bir Diyet uzmanı ile ayrıntılı olarak görüşerek size uygun, almanız gereken kaloriye göre planlanmış bir diyet oluşturmasını talep edebilirsiniz, Böylece hem kilo verebilir hem de sağlıklı beslenmeyi öğrenerek tüm hayatınız boyunca sürdürülebilir diyet anlayışını hayata geçirmiş olursunuz. Sağlıklı Günler Dilerim..

e..... i......... 6.9.2019

1 haftada Nasıl zayflayabilirim?

1 haftada nasıl zayflayabilirim bana yardimci ola bilirmisşniz ama tabiki evde 60 kiloyum 55 olmak isdiyorum yardimıniza ihdiyacim var

1 Hafta gibi kısa bir sürede 5 kg vermek sağlığı göz ardı etmenize ve vücutta yalancı kilo kaybına yani kas ve de su kaybına sebep olur, kalıcı kilo kaybı için zamanı daha uzun tutmanızı ve bir uzmandan muhakkak destek almanızı tavsiye ederim. Sağlıklı Günler dilerim.